Keystone logo

67 Magistro studijos Programos į Miestų planavimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Architektūros studijos
 • Miestų planavimo studijos
Studijų sritys
 • Architektūros studijos (67)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

   Magistro studijos Programos į Miestų planavimo studijos

   Mokslo magistro laipsnis suteikia studentams galimybę išplėsti savo žinias, įgūdžius, patirtį ir potencialią karjerą pasirinktoje akademinėje aplinkoje. Dauguma absolventų lygio programų paprastai užtrunka vienerius ar dvejus metus.

   Kas yra miestų planavimo magistras? Šios programos skirtos tam, kad aprūpintų studentus reikalingais įgūdžiais kurti ir valdyti karjerą miestų planavimo srityse. Studentai gali lankyti kursus, orientuotus į viešųjų erdvių studijas, kultūros studijas, biudžeto planavimą, teisinius klausimus, aplinkosaugos studijas, infrastruktūrą, dizainą ir architektūrą. Pagrindinis kiekvienos programos tikslas yra remtis daugiadisciplinišku miestų planavimo įgūdžiais, kurie bus naudojami miesto tvarumui realiuoju scenarijumi. Kai kurioms programoms prieš priimant į studiją gali būti reikalaujama, kad egzaminų ar bakalauro laipsniai būtų baigti.

   Studentai turi galimybę įgyti daugybę naudos iš studijų. Mokymasis, kaip tinkamai organizuoti ir planuoti realius projektus, susidoroti su bet kokia problema ir kliūtimis, kurios gali atsirasti ir efektyviai bendrauti su kitais, yra visi naudingi įgūdžiai, kuriuos galima pritaikyti galimoms karjeros galimoms karjeros ir suaugusiųjų dalyvavimui visuomenei.

   Kadangi geografinė vieta ir kursų trukmė gali priklausyti nuo kiekvienos institucijos, kiekvienos programos išlaidos gali skirtis. Studentai, norintys pradėti programą, yra raginami susisiekti su pasirinktomis mokyklomis, norėdami gauti daugiau informacijos.

   Miestų planavimo magistro laipsnį galima išnagrinėti daugybe karjeros galimybių. Pastaraisiais metais daugelyje pramonės šakų akivaizdžiai padidėjo atitinkamos darbo vietos. Studentai gali tikėtis rasti galimybes kaip miestų planuotojai, bendruomenės kūrėjai, statybos vadovai, tvarumo konsultantai, vyriausybės pareigūnai, kraštovaizdžio architektai ir inspektoriai. Kitos galimos darbo vietos yra transporto planuotojai, aplinkosaugos vadybininkai, turto agentai, gamtinių išteklių valdytojai ir istorijos išsaugojimo pareigūnai.

   Galimos tarptautinės galimybės ir studentų, turinčių įdarbintų tvarkaraščių, patalpos. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.