Keystone logo

22 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Plėtros studijos Migracijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Plėtros studijos
  • Migracijos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (22)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Plėtros studijos Migracijos studijos

Dauguma magistro laipsnių yra siūlomi kaip meno magistras arba mokslo magistras. Priklausomai nuo pasirinkto karjeros maršruto, kapitonas gali padidinti savo karjerą arba atidaryti anksčiau uždarytas duris.

Kas yra migracijos studijų magistras? Moksliniai tyrimai yra didelis šio laipsnio komponentas. Studentai mokosi imigracijos politiką, tyrimo metodus, darbo migraciją, perkėlimą ir plėtrą šiuolaikiniame pasaulyje ir pasaulines tendencijas. Atskirų kursų takai gali būti pritaikyti atsižvelgiant į mokslininkų interesus ir būsimus karjeros tikslus. Studentai mokosi įvairiais teisės ir politikos aspektais ir kaip juos praktikuoti šioje srityje. Dauguma studijų programų yra baigtos per dvejus metus ir apima disertaciją. Daugelis studentų taip pat siūlo studijų užsienyje galimybę.

Programa moko dalyvius, kaip reklamuoti kampanijas ir atlikti propagavimo darbą. Mokant tinkamus tyrimo metodus ne tik padeda pasirinktoje karjeros srityje, bet ir padeda mokiniams tinkamai ištirti kitus savo gyvenimo dalykus, kuriuos naudoja kokybiška sveikatos priežiūros ir automobilių pirkimo informacija, leidžianti turėti namus.

Finansiškai pasiruoškite, prieš priimdami sprendimą dėl tinkamos studentų programos ir jo biudžeto, išnagrinėkite įvairias turimas galimybes nuo įvairių išlaidų, reikalingų kursų apkrovai. Taip pat siūloma, kad mokyklos pasiektų einamąsias išlaidas.

Programos absolventai paėmė magistro studijas migracijos tema ir toliau mokėsi tapti gydytojais ir teisininkais. Daugelis taip pat dirba tokiose pasaulio organizacijose kaip Jungtinių Tautų paramos ir darbo agentūra. Karjera žmogaus teisėmis, imigracija, humanitarinis ir pabėgėlių darbas - tai perspektyvios galimybės. Daugelis vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų ir įstaigų siūlo potencialias darbo galimybes absolventams. Pagrindinės organizacijos, verslumas, žurnalistika ir diplomatija suteikia papildomų karjeros pasirinkimų.

Programos yra prieinamos įvairiuose universitetuose visame pasaulyje arba internetu studentams, kuriems reikalingas lankstus grafikas. Norėdami pradėti procesą, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.