Keystone logo

108 Magistro studijos Programos į Pedagogika Mokymas Mokytojų ugdymas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Pedagogika
  • Mokymas
  • Mokytojų ugdymas
Studijų sritys
  • Pedagogika (108)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Pedagogika Mokymas Mokytojų ugdymas

Studentai gali imtis meistras 's studijų programą baigusi bakalaureato studijas. Jie gali siekti šio lygio kaip būtina sąlyga tam, pažangios profesinės karjeros arba segue į doktorantūros studijas.

Kas yra mokytojų švietimo magistro? Šis laipsnis pavadinimas gali kreiptis į konkrečių švietimo programų įvairovę. Kai kurie kursai yra skirta parengti būsimuosius mokytojus už jų, kaip švietimo lyderių vaidmenį. Tai dažnai sudaro į amžiaus specializacijos, pavyzdžiui, pradinių arba antrinių klasių, kartu su dar dėmesio dalyku, kaip antai anglų, socialiniai mokslai, matematika, muzikos ar meno. Šis laipsnis taip pat gali būti pasiūlyta dabartiniams mokytojams, norintiems tobulinti savo žinias ir gabumus mokymo. Taip pat yra galimybė šie laipsniai gali būti pasiūlyta tiems, kurie nori plėtoti įgūdžius, būtinus, kad padėtų kitiems mokytojams profesinės ir akademinės sėkmės.

Vienas iš pagrindinių įgūdžių, bet mokytojas yra organizacija, atributas auginami prisitaikant prie griežtumo ir sunkiųjų kursų krovinį daugelio meistras 's programas. Absolventai su mokytojų švietimo magistro taip pat galite rasti savo akademinius kredencialus ir pagerino paskaitas įgūdžiai jiems patikimumą, reikalingą, kad būtų svarstomas mokymo pozicijas.

Gauti kuo tikslesnę mokslą išlaidų sąmata turimą tiesiogiai susisiekus su mokyklos. Priėmimo ar registratorius 's biurai dažnai idealūs pirmieji kontaktai šią užklausos tipą.

Daugelis absolventų mokytojų rengimo kursus eiti prašyti pozicijas, kaip pedagogų nacionalinių ar privačių mokyklų sistemos. Šios pozicijos linkę reikalauti, kad žmogus turi tam tikrą specifinių žinių tam tikro dalyko. Jie taip pat dažnai reikalauja didelį kiekį viešojo kalbėjimo ir organizacinius pajėgumus. Visi šie reikalavimai paprastai yra auginamas per meistras 's programos kursą.Absolventai taip pat gali siekti edukologijos doktorantūros ar panašioje srityje.

Teisė ugdymas dažnai yra pirmas žingsnis siekiant karjeros. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.