Keystone logo

23 Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Biologija Molekulinės ląstelių biologijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gamtos mokslai
  • Biologija
  • Molekulinės ląstelių biologijos studijos
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (23)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Biologija Molekulinės ląstelių biologijos studijos

Populiarus magistro laipsnis studentams, norintiems sužinoti daugiau, yra magistro laipsnis. Studentai gali tobulinti supratimą ir žinias apie konkrečias savo studijų srityse, kurios padeda jiems pasirengti karjerai.

Kas yra ląstelių biologijos meistras? Ši programa skirta studentams, norintiems įsitraukti į molekulinės biologijos sritį. Studentai paprastai gali rinktis iš įvairių temų, kurios gali apimti imunologiją, vėžį, šiuolaikinę biofiziką, cheminę biologiją, mikrobiologiją, augalų biologiją, kamieninių ląstelių biologiją ar farmakologiją. Konkrečios klasės gali būti molekulinė genetika, DNR molekulinė biologija, žinduolių genų perdavimas, bioetika, pažangi genetika, vystymosi biologija, neurobiologija ar imunopatologija. Mokiniai mokosi tiek klasėje, tiek laboratorijose, o daugumoje mokymo programų yra mokslinių tyrimų disertacijos kūrimas.

Yra daug naudos tiems, kurie siekia šio pažangiausio laipsnio. Kai kurie įgūdžiai, kuriuos galima sukurti, yra kritinis mąstymas, dėmesys detalėms ir sugebėjimas dirbti savarankiškai.

Kolegijos pasirinkimo atveju mokiniai turėtų suprasti, kad mokymasis gali labai skirtis nuo vienos mokyklos prie kito. Studentai turėtų skambinti ir paklausti apie mokestį ir kitus mokesčius, taip pat, jei yra stipendijos, dotacijos ar kitos finansinės pagalbos galimybės.

Asmenys, įgiję magistro laipsnį ląstelių biologijoje, gali gauti daugybę karjeros medicinoje, botanikos, biotechnologijos ir genetikos srityse. Kai kuriuose konkrečiuose darbo pavadinimuose gali būti molekulinės biologijos, biologijos mokytojo, laboratorijos technologo, mokslinių tyrimų specialisto ir ląstelių biologo. Darbdaviai gali apimti sveikatos priežiūros įstaigas, universitetus, privačias laboratorijas, mokslinių tyrimų institutus, farmacijos kompanijas ar vyriausybes. Kalbant apie dar daugiau karjeros galimybių, kai kurie gali nuspręsti tęsti ir siekti savo daktaro laipsnį.

Puiki mokykla gali būti jūsų kaimynystėje, kitoje šalyje arba prieinama per kompiuterį. Naudokite mūsų išsamią duomenų bazę ieškodami savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.