Keystone logo

94 Magistro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Muzikos studijos Muzikinis atlikimas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Vaizduojamasis menas
  • Muzikos studijos
  • Muzikinis atlikimas
Studijų sritys
  • Vaizduojamasis menas (94)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Muzikos studijos Muzikinis atlikimas

"Music Performance" magistras rengia studentus, siekdamas įvairių muzikos pramonės karjeros, mokydamas muzikos teoriją ir techniką, taip pat suteikia studentams galimybę praktikuoti savo įgūdžius chorų ir orkestruose.

&nbsp

Kas yra "Muzikos" meistras? "Muzikos atlikimo magistras" - tai programa, kuri moko studentų muzikos teoriją, solo repertuarą ir spektaklį, pedagogiką, dikciją ir muzikinį mokymą, susijusį su konkrečia studijų sritis. Studentai gali pasirinkti iš įvairių spektaklių spektaklių, įskaitant oboją, balso, violončelę, klarnetą, prancūzų ragą, fagotą, kambarį, trimitą, altorių, arfą, oboją, kontrabosą, organą, fortepijoną ir dar daugiau. Studentai gali dirbti įvairiuose karjeros variantuose muzikos srityje.

&nbsp

Studentai, baigę magistro programą muzikos veikloje, gauna mokymąsi atitinkamų įgūdžių, leidžiančių jiems kompetentingai siekti profesinės karjeros muzikos industrijoje. Sėkmingai baigus programą, studentai bus aprūpinti įgūdžiais ir pasitikėjimu, kurių jiems reikia muzikos industrijoje.

&nbsp

Muzikos meistriškumo kaina labai skiriasi atsižvelgiant į atskirą instituciją ir šalį, kurioje ji yra pagrįsta. Studentai gali tikėtis baigti programą per dvejus ar penkerius metus, priklausomai nuo to, ar jie yra dieninių ar neakivaizdinių studijų studentai.

&nbsp

"Music Performance" meistras leidžia studentams ieškoti karjeros galimybių daugelyje įvairių sričių: švietimo, muzikos atlikimo, asmeninio vokalo mokymo, kompozicijos, meno valdymo, garso gamybos, bendradarbiavimo pianisto, akustikos, koncertmeisterio, autorių teisių konsultanto, lyrikos ir dirigento. Studentai, norintys užsiimti karjera muzikos industrijoje, gaus didesnę sėkmę baigę muzikos spektaklio magistro laipsnį.

&nbsp

"Music Performance" magistras gali atverti daugybę įvairių su muzika susijusių karjeros galimybių. Jei norite atlikti "Music Performance" meistras, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.