Keystone logo

18 Magistro studijos Programos į Administravimo studijos Ne pelno organizacijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Administravimo studijos
 • Ne pelno organizacijos
Studijų sritys
 • Administravimo studijos (18)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Administravimo studijos Ne pelno organizacijos

  Ne pelno organizacijos (NPO) egzistuoja visame pasaulyje, kai kurie yra tarptautinio pobūdžio, ir jie yra apibrėžta jų būtinybę investuoti visas perteklines pajamas pasiekti organizacijos 's tikslai, o ne paskirstys jų kaip pelno arba dividendų . Daugelis NPO labdaros ar paslaugų organizacijos, kurios gali dirbti už skurdo, pažanga švietimo, religijos, plėtros ar kitų naudingų bendruomenė pritaikytoms paslaugoms reljefo. Master Ne pelno organizacijos studentai mokysis apie įvairių tipų nepelno, bet ir teisiniai ir ekonominiai aspektai skiriantys juos, pavyzdžiui, planavimo, strategijos, vadovavimo, politikos, mokesčių statusas, atstovavimas, atskaitomybė ir audito nuostatas, priežiūros ir valdymo ir ekonomine veikla.

  Magistro Ne pelno organizacijos siūlo daug universitetų ir mokyklų visame pasaulyje, Australijoje, Brunėjus, Bulgarija, Nyderlandai, Ispanija, Švedija, Šveicarija ir Jungtinė Karalystė. Dauguma programų trunka vienerius ar dvejus metus ir reikalauja bakalauro laipsnį kaip minimalią sąlygą dėl priėmimo. Kainos ir studijų metodai meistrams NPO programų skiriasi priklausomai nuo šalies, mokyklos ir skyriaus. Įvairūs kapitonai NVO programos skirti dėmesį įvairių sričių specializacija, pridedant absolventų "aukšto lygio užimtumo baigus.

  Jei jus domina sužinoti daugiau apie ne-pelno nesiekiančios organizacijos programą, tiesiog slinkite žemyn ir spustelėkite, jei norite skaityti daugiau, šiandien magistras!