Keystone logo

6 Magistro studijos Programos į Tvarumo studijos Socialinio tvarumo studijos Nelygybės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Tvarumo studijos
  • Socialinio tvarumo studijos
  • Nelygybės studijos
Studijų sritys
  • Tvarumo studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Tvarumo studijos Socialinio tvarumo studijos Nelygybės studijos

Magistro laipsnis padeda studentui toliau suprasti dalyką, viršijantį bakalauro studijų programą. Šie absolventai paprastai reikalauja daugiau mokslinių tyrimų ir išsamių studijų. Be to, magistrantūros laipsniai paprastai atveria įdomias karjeros galimybes absolventams, kurie linkę mokėti daugiau nei darbo vietų, kurioms reikalingas tik bakalauro laipsnis.

Kas yra nelygumo studijų magistras? Šios magistrantūros programos skirtos nelygybei tarp vyrų ir moterų visame pasaulyje. Kursai taip pat gali skirti nelygybės sankirtos, tokios kaip rasė, seksualinė orientacija ir ekonominė klasė. Studentai mokosi apie šios nelygybės istoriją ir studijuoja teorijas, kaip padidinti lygybę ateityje. Studentai mokosi žiūrėti visuomenę per socialinius, kultūrinius ir ekonominius lęšius, kad geriau suprastų nelygybę skatinančias jėgas. Daugelis magistrantnjra nelygybơs studijǐ programose trunka dvejus metus, kol studentas baigs dirbti dieniniame amžiuje.

Studentai, kurie siekia nelygybės studijų magistro laipsnio, gali įgyti empatijos jausmą žmonėms, kurie nėra panašūs į save. Šis jausmas gali būti naudingas jiems asmeniškai ir karjeros srityje. Be to, absolventai paprastai palieka šias programas su neįtikėtiniais mokslinių tyrimų ir bendravimo įgūdžiais, kurie yra vertingi daugeliui darbdavių.

Nė vienos magistrantūros studijų programos, skirtos nelygybės studijoms, nėra tokios pačios. Mokymo kainos gali skirtis priklausomai nuo šalių, regionų ir atskirų universitetų. Mokiniai turėtų patikrinti kiekvienos mokyklos, norėdami nustatyti galimas išlaidas.

Absolventai su Nelygybės studijų magistro programa gali eiti klestinčią socialinės teisenos karjerą. Kai kurie absolventai eina vadovaujančias įmones ar net pelno nesiekiančių organizacijų, kurios dirba su socialiai atskirtais žmonėmis, steigėjų, siekiant sukurti teisingesnį pasaulį. Kiti gali dirbti vyriausybinėse gerovės organizacijose, valdydami žmonių grupes, dirbančius tiesiogiai su žmonėmis, kuriems to reikia. Vis dėlto kiti žmonės, turintys šį laipsnį, dirba vyriausybėje kaip politikos patarėjai. Šie patarėjai analizuoja siūlomą politiką, kad suprastų galimą poveikį marginalizuotoms bendruomenėms.

Naudodamiesi internetinėmis programomis, daugelis studentų uždirba magistro studijas nelygybės studijose nuotoliniu būdu. Kiti pasirenka vietos universitetus, o kai kurie studentai vykdo studijas užsienyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.