Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 28 Magistro laipsniai  (Magistro studijos) į Organizacijų administravimo studijos 2023

28 Magistro studijos Programos į Organizacijų administravimo studijos 2023

Apžvalga

Magistro laipsnis yra mokomoji galimybė, kurią studentai gali gauti užbaigiant bakalauro laipsnį. Šio tipo laipsnis paprastai užtruks mažiau laiko, nes mokymo programa yra labiau pažengusi ir koncentruojama.

Kas yra organizacinės administracijos magistras? Kiekvienam sėkmingam verslui ar organizacijai reikia kvalifikuotų specialistų, kurie padeda ugdyti funkcinę, struktūruotą aplinką. Šio tipo laipsnis padeda parengti studentus vadovaujančioms pareigoms, studijuojant pažangias valdymo technologijas, komunikacijos taktiką ir planavimo strategijas. Kai kuriuose kursuose galima studijuoti žmogiškuosius išteklius, etiką, lyderystės teoriją, rinkodarą arba finansinius ir su verslu susijusius valdymo įgūdžius. Studentai, turintys magistro laipsnį šiuo klausimu, turėtų būti pasirengę padėti įmonėms sėkmingai dirbti.

Ši studijų sritis padeda mokiniams visiškai įsitraukti į vadovavimo intuiciją, kuri gali būti naudinga priemonė visose gyvenimo srityse. Šio dalyko studentai taip pat turi geresnes bendravimo įgūdžius ir kritinio mąstymo gebėjimus.

Studijų programos kaina paprastai priklauso nuo to, kiek kursų reikia programos užbaigimui. Įvairūs universitetai paprastai turi savo unikalius mokymo planus, todėl mokiniai turėtų susisiekti su mokyklomis, norėdami gauti daugiau informacijos apie jų įregistravimo reikalavimus.

Studentai, turintys magistro laipsnį organizacijos administravimo srityje, gali apsvarstyti karjeros galimybes iš įvairių pramonės šakų. Organizacinės valdymo ir administravimo pozicijos egzistuoja daugelyje sektorių: nuo didelių tarptautinių korporacijų iki ne pelno organizacijų ar vyriausybinių agentūrų. Kai kurie daugiau populiarių darbo vietų šioje srityje yra dirbti mokymo ir plėtros vadovu, pardavimų direktoriumi, socialinių paslaugų darbuotojais, žmogiškųjų išteklių vadybininku ir daugeliu kitų. Organizuoto administravimo magistras dažnai gali padėti studentams būti labiau įdarbintais nei studentai, turintys tik bakalauro laipsnį.

Daugelis universitetų visame pasaulyje siūlo magistro laipsnius kvalifikuotiems studentams. Paprastai yra neakivaizdinių ir dieninių studijų galimybių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Administravimo studijos
  • Administravimas
  • Organizacijų administravimo studijos
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (28)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas