Keystone logo

57 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Kultūros studijos Paveldo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Kultūros studijos
  • Paveldo studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (57)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Kultūros studijos Paveldo studijos

Padidinkite savo darbo užmokesčio potencialą ir karjeros galimybes su magistro laipsniu. Šie pažangūs akademiniai įgaliojimai gali paruošti jus siekti daktaro laipsnio arba dirbti naujoje srityje. Daugelis programų trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Kas yra paveldo studijų magistras? Programose pateikiamas išsamus globalaus ir nematerialaus pasaulio tautų tyrimas. Studijų sritys gali svyruoti nuo vietos iki pasaulinio lygio, daugiausia dėmesio skiriant kultūriniams judėjimams, objektams, tradicijoms ir praktikai. Studentai gali rinktis pasirenkant tam tikrose srityse įgyti papildomos kompetencijos. Kursinis darbas gali apimti daugiakultūrines, daugiakalbes, daugiaetnines ir tarptautines grupes. Įgytos žinios gali padėti mokiniams mokyti įvairius kultūrinius skirtumus ir analizuoti kultūrinius, politinius ir socialinius veiksmus.

Studentai, studijuojantys programą, gali įgyti daug naudingų įgūdžių. Viešasis kalbėjimas - tai įgūdis, kuris gali pasiekti daugelį gyvenimo aspektų: nuo darbo iki savanoriškos veiklos ir bendruomenės informavimo. Akademiniai rašymo ir mokslinių tyrimų įgūdžiai gali padėti studentams akademinėse ir korporacijose.

Dalyvavimo išlaidos skiriasi priklausomai nuo institucijos, programos trukmės ir kitų veiksnių. Ištirkite kintamuosius prieš priimdami sprendimą dėl tinkamos programos.

Dauguma studentų, turintiems paveldo studijų magistro laipsnį, yra tradiciniai akademiniai maršrutai, skirti moksliniams tyrimams, kuratams ir archyvavimui. Muziejai ir archyvo institucijos gali suteikti absolventams įsidarbinimo galimybes. Studentai taip pat išsiplėtė už tradicinių ir vykdomų darbo vietų, kaip viešųjų ryšių direktoriai, transliuotojai, rinkodaros analitikai ir žurnalistai. Studentai gali panaudoti įgytas žinias ir patirtį, kad galėtų teigiamai paveikti pasaulį ir prijungtą pasaulinį tinklą pasitelkiant propagavimą, politiką ir informacijos skleidimą.

Studentai gali pasirinkti, ar gyventi užsienyje, mokytis vietos ar net pasinaudoti lankstumu internetinėje klasėje. Pradėkite procesą ieškodami savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.