Keystone logo

41 Magistro studijos Programos į Pedagogika Instruction Pedagogika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Pedagogika
  • Instruction
  • Pedagogika
Studijų sritys
  • Pedagogika (41)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Pedagogika Instruction Pedagogika

Master 'ai laipsnis yra kartais būtina tam tikrų karjeros. Šios programos dažniausiai imasi kažkur tarp dviejų ir keturių metų užbaigti. Jie dažnai apima capstone patirtį, kaip antai disertaciją plėtrai.

Kas yra pedagogikos magistras? Pedagogika yra, apskritai kalbant, mokslas ir teorija išsilavinimą. Studentai, kurie domisi kuriant naujus būdus, mokymo ir tyrimo esamą praktiką gali būti suinteresuotos siekti pažangių švietimo šiuo klausimu. Bendrosios kursai apima vertinimo mokslą, instruktavimas, duomenų analizę, įvairovės tyrimus ir pranešimus švietimo naujoves. Studentai taip pat gali tikėtis baigti nepriklausomus tyrimus arba atlikti stažuotę pagal kai kurias iš šių programų. Dauguma programų sutelkti dėmesį į keletą lygių ugdymo praktikoje, iš studento psichologijos viešosios politikos, reglamentuojančių mokyklų.

Pedagogika laipsnis reiškia įsipareigojimą suprasti, kaip žmonės mokosi, ir kaip toks, gali būti privalumas, o siekti mokytojo poziciją. Šie laipsniai taip pat gali suteikti teorinių ir praktinių pagrindą siekti daktaro mokslinių tyrimų padėtį.

Kai kurios mokyklos gali neturėti studijų išlaidas jų programų aiškiai išvardytų svetainėse ar brošiūrų. Šiuo atveju, ji yra dažnai geriausia skambinkite arba rašykite Priėmimo skyrių.

Absolventai, kurie gauna Šeimininką Pedagogikos gali rasti save kvalifikuotas bet profesinių pozicijų skaičių. Meistras 's laipsnį savininkai dažnai laikomi kandidatų pradinio ugdymo pozicijas, buvusias iki kolegijos lygio. Vienas taip pat gali rasti darbą žmogiškųjų išteklių departamento korporacijos, kuriant mokymo programas ir vertinimo metodus. Kitas variantas meistras 's absolventai gali tęsti mokslą, dažniausiai į doktorantūrą švietimo, pedagogikos ar susijusiose srityse formą.

Gauti išsilavinimą yra procesas, tačiau efektyvus tyrimas gali paspartinti kartu procesą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.