Keystone logo

22 Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Politikos ekonomika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Ekonomikos studijos
  • Ekonomika
  • Politikos ekonomika
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (22)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Politikos ekonomika

Procesas, kurio metu kolektyviniai sprendimai yra pagaminti yra sudėtingas ir nenuspėjamas. Kai tai tampa būtina numatyti vyriausybių, privačių piliečių ir įmonių veiksmus, tie su politinės ekonomikos magistras pasiūlyti vertingą analizę ir kryptis pagrindinių sprendimų priėmėjų.

&nbsp

Kas yra Politinės ekonomikos magistras? Tai pažangi laipsnis tinka tiems, su ankstesnių bakalauro darbą Politikos mokslų, ekonomikos, istorijos ar verslo. Programos užsiimtų strateginiu argumentais asmenų ir kolekcijų žmonių. Studentai nuodugniai ištirti procesus, motyvus ir pasekmes politinių sprendimų. Temos studijos apima valdžios reglamentai, rinkimus, teisę ir specialių interesų grupėms. Studentai taip pat mokomi, kaip politinę konkurenciją, galiausiai poveikius visuomenę.

&nbsp

Politinės ekonomikos magistras toliau plėtoja mokinių kritinio mąstymo ir bendravimo gebėjimus.Jie yra mokomi pagrindinių teorijų ekonomikos ir politinių mokslų congruently. Jie sugeba susieti dvi atskiras disciplinas vienas su kitu ir reikšmingas išvadas. Studentai plėtoti įgūdžius su naujausia programine įranga ir technologijos, ir gali jį naudoti rinkti ir analizuoti duomenų rinkinius.

&nbsp

Iš viso išlaidų už magistro programos priklauso nuo institucijos. Mokiniai yra skatinami kreiptis į Priėmimo skyriai universitetų svarstomas daugiau konkrečių detalių apie mokesčius ir mokslą. Dauguma programų reikės bent dviejų metų dieniniame studijų. Studentai taip pat turėtų būti atsižvelgiama į būsto, kurso medžiagos ir transportavimo išlaidas.

&nbsp

Absolventai su politinės ekonomikos magistras yra kvalifikuoti darbo daugelyje vyriausybės pozicijas. Lobizmo įmonės taip pat vertiname šių absolventų gebėjimus, ir daugelis susirasti darbą, kaip patarėjai politinių kampanijų.Kai darbas tyrėjais ar analitikų įmonių, kurios konkuruoja stipriai reguliuojamų pramonės šakose. Konsultavimas darbas yra pasirinkimas tiems, kurie nori likti nepriklausomai dirba. Šios programos taip pat parengti studentus tęsti aukštesnio lygio išsilavinimą. Daugelis galiausiai baigti doktorantūros studijų programa ir pereiti prie įsidarbinti mokslininkai.

&nbsp

Studentai domisi viena iš šių programų turi prasidėti tiria savo galimybes karto. Dėl užsienio studentų ar darbo profesionalai, daug interneto universitetai siūlo kursinių, kad tilptų planavimas ir geografinių apribojimų. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.