Keystone logo

85 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Politikos mokslai Politikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Politikos mokslai
  • Politikos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (85)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Politikos mokslai Politikos studijos

Studentai, norintys įgyti magistro laipsnį, atlieka pagrindinį tikslą. Norėdami uždirbti šį laipsnį, asmuo turi pirmiausia gauti bakalauro laipsnį. Prieš baigdami studentai paprastai turi baigti disertaciją ar kitą mokslinį darbą.

Kas yra politikos magistras? Šis laipsnis moko sudėtingas mokslo ir filosofines teorijas už viso pasaulio politikos. Magistro laipsnis politikoje kertasi su įvairiomis kitomis temomis, įskaitant viešąją politiką, ekonomiką, sociologiją, teisę ir psichologiją. Mokiniai sužinoti apie pasaulio šalių politinį klimatą. Tipiškas laipsnis apima politinę filosofiją, tarptautinius santykius ir lyginamąją politiką. Studentai gali pasirinkti įgyti išsamių žinių apie visus tris ar sutelkti dėmesį į konkrečią interesų sritį.

Asmenys, kurie nusprendžia įgyti politikos magistro laipsnį, gali gauti daug naudos ir įgyti praktinių ir analitinių įgūdžių. Absolventai gali išmokti atlikti politinius tyrimus, tobulinti savo raštu bendravimo įgūdžius ir suprasti, kaip informacinės technologijos patenka į ekonomines ir politines rinkas.

Mokestis už magistro laipsnį skiriasi priklausomai nuo šalies ir institucijos. Kai kurios programos yra ilgesnės už kitas ir reikalauja didesnio finansinio įsipareigojimo. Kai kurie studentai gali gauti stipendijas, dotacijas ar paskolas.

Asmenys, įgiję magistro laipsnį politikoje, turi daugybę karjeros galimybių. Kai kurie gali eiti į darbą federalinės vyriausybės kaip išrinkto pareigūno. Kiti gali imtis administracinių darbų politikoje, analizuoti viešąją politiką arba tapti lobistais. Be vyriausybės darbo vietų, absolventai gali nuspręsti tapti politologijos pedagogais vidurinio ar kolegijos lygiu. Kai kuriose vietose taip pat galima rasti viešųjų reikalų ir viešojo administravimo pareigybių. Vis dėlto kiti asmenys gali pasirinkti dirbti keliose srityse, pavyzdžiui, mokyti, taip pat turėti viešąsias pareigas.

Žmonės, kurie nori užsidirbti magistro laipsnį politikoje, gali lankyti įvairius universitetus visame pasaulyje. Daugelis institucijų siūlo internetinius kursus. Interneto kursai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kuriems reikia lankstesnio grafiko. Ieškokite savo programos žemiau arba susisiekite tiesiogiai su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.