Keystone logo

3 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Literatūra Postkolonijinės literatūros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Literatūra
  • Postkolonijinės literatūros studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Popular education type

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Literatūra Postkolonijinės literatūros studijos

Magistro laipsnis yra magistrantūros laipsnis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama studentų supratimui apie tai, ką jie išmoko per savo bakalauro studijas. Magistrantūros programa paprastai trunka dvejus metus, nors tai skiriasi nuo asmens iki asmens ir srities.

Kas yra Postkolonijinės literatūros magistras? Ši programa apima ir tradicines, ir naujas amerikiečių ir Europos literatūros sritis. Studijų metu studentai gali skaityti daugiau, analizuoti ir interpretuoti puikių rašytojų, tokių kaip Šekspyras ir Dickens, Ayn Rand ir Toni Morrison, kūrinius. Kursai gali sutelkti dėmesį į pačių kūrinių analizę ir aiškinimą, arba daugiau dėmesio skirti kūrybiniam rašymui ir naujausiems literatūros teorijos pokyčiams. Mokiniai gali būti skatinami ištirti, kaip puikūs literatūros darbai atspindi kolonijinės patirties ir kaip jie gali paveikti pasaulinius reiškinius, tokius kaip diaspora, tautybė ir migracija.

Literatūros studijų absolventai linkę turėti daug pageidaujamų bruožų, įskaitant gebėjimą giliai analizuoti turinį ir gauti informuotų išvadų, stiprių bendravimo įgūdžių (tiek rašytinių, tiek žodinių), taip pat puikų dėmesį į detales. Mokiniai taip pat linkę geriau suprasti ir gailestis už kultūrą, kurios nėra jų pačios. Kiekviena iš šių savybių gali būti naudinga ir profesinėse, ir asmeninėse srityse.

Magistro laipsnis labai skiriasi kainomis ir priklauso nuo daugelio veiksnių. Visa vieta, trukmė ir išsilavinimo būdas (internete arba neprisijungus) turi įtakos galutinei programos vertei.

Žmonės, turintys laipsnį postcolonial literatūros paprastai nustato, kad jie yra kvalifikuoti į daug įdomių pozicijų ir kad jie yra labai paklausa įvairiose srityse. Absolventai gali tapti mokytojais, profesoriais, redaktoriais, rašytojais, rinkodaros specialistais, grantų rašytojais, pasiūlymų rašytojais, reklaminių skelbimų autorių ir mokslo darbuotojais. Dauguma žmonių linkę rasti karjeros galimybes su leidybos bendrovėmis, reklamos agentūromis, rinkodaros firmomis, laikraščiais ir interneto svetainių kūrimo įmonėmis.

Daugelis institucijų siūlo laipsnius postcolonial literatūros. Internetinės programos tampa vis populiaresnės, nes jos suteikia lankstumą ir patogumą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.