Keystone logo

10 Magistro studijos Programos į Verslas Pramogų verslo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Verslas
 • Pramogų verslo studijos
Studijų sritys
 • Verslas (10)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Verslas Pramogų verslo studijos

  Magistro laipsnį paprastai gauna studentus į priekį, teikdama ekspertų lygio įgūdžius taikyti savo pasirinktą karjeros srityse. Ši pažangi laipsnis paprastai trunka nuo vienos iki trijų metų baigti, o programoje įgyta papildoma ekspertizė paprastai atveria daugiau galimybių įsidarbinti ir pozicijas aukštesnės institucijos.

  Kas yra pramogų verslo magistras? Šis laipsnis moko komercinę pusę žiniasklaidos ir pramogų. Studentai paprastai išmokti atpažinti pramogų tendencijas ir kaip planuoti svarbiausius kūrinius patenkinti terminus. Studentai taip pat paprastai bus įtraukti į darbo su komandų organizuoti šventes ir mugėse. Mokymasis, kaip sukurti tvirtą verslo planą, paprastai yra pagrindinis aspektas užsiėmimuose. Laipsnis gali parengti absolventus tapti tokiose srityse, kaip kino, televizijos, pramoginių renginių ir muzikos vadybininkas.

  Studentai, kurie siekti magistro Pramogos Verslas turi galimybę išmokti sukurti sėkmingą verslą paslaptis. Studentai dažnai galima statyti gyvybiškai tinklų kūrimo galimybes su pramogų pramonės vadovų ir lyderių, leidžianti studentams sekti svarbius darbo veda, tuo pat metu mokantis kritinių bendravimo įgūdžius.

  Šio laipsnio tipą kaina gali labai skirtis priklausomai nuo to, kur mokyklos yra, kaip prestižinis programa ar mokykla yra ir kitų veiksnių. Jis visada protinga tyrimų išlaidų ir finansavimo prieš taikant.

  Su pramogų verslo magistro absolventai paprastai yra didelės paklausos gamybos ir ryšių departamentai, ir jie gali pereiti į bendrąjį vadybininko pozicijos. Dažnai absolventai naudoti savo įgūdžius ir tinklus plėtoti savo verslą, naudojant verslas vartotojui ar verslo verslo modelį.Tapusi talentas agentas vaidybos, dainavimo ar net profesionalūs sporto žvaigždės taip pat yra perspektyvi Avenue daug tokių, kurie užpildyti šią programą.

  Pramogų pramonė turi žmonių, kurie aistringai, bet organizuotas. Jei jus domina pažangios laipsnį šioje srityje, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.