Keystone logo

40 Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Prekės ženklo vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Vadybos studijos
 • Prekės ženklo vadybos studijos
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (40)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Prekės ženklo vadybos studijos

  Nagrinėjant galimas galimybes baigus bakalauro laipsnį, magistro laipsnis gali būti geras būdas įgyti profesinį pasirengimą prieš įstojant į darbo jėgą. Magistro programos dažnai pritaikomos konkrečioms karjeros sritims.

  Atsižvelgiant į vis didesnę socialinės žiniasklaidos reikšmę globalizacijos amžiuje, tie, kurie nori sujungti kūrybines ir verslo įmones, gali paklausti, kas yra ženklo vadybos magistras. Prekybos ženklo valdymo sritis - mokymasis identifikuoti ir analizuoti komercinių produktų kokybę ir našumą, taip pat įvaizdį ir reputaciją. Studentai gali kurti projektavimo ir rinkodaros strategijas, kad užtikrintų produkto sėkmę verslo kapitalui gaminti. Magistro programos šioje srityje paprastai derina paskaitas su lauko vizitais ir atvejų tyrimus, kad galėtų dirbti su prekės ženklu realiose įmonėse.

  Prekybos vadybos magistro laipsnį suteikiama keletas naudingų įgūdžių studentams, kurie to siekia. Tai apima gebėjimus suprasti, kaip vartotojai priima sprendimus dėl pirkimo, analizuoti konkurentų rinkodaros strategijas ir veiksmingai naudoti socialinę žiniasklaidą ir kitas platformas kaip reklamines priemones.

  Gamintojo valdymo magistro programos išlaidos priklauso nuo šalies ir mokymo įstaigos. Kursai paprastai gali būti baigti per vieną ar dvejus metus.

  Tokių programų absolventai gali rasti daug karjeros galimybių šioje srityje. Jie gali dirbti kaip prekės ženklas, rinkodaros ar produktų vadybininkas; kaip projekto kūrimo konsultantas; arba kaip strategas, prekės ženklo konsultantas ar rinkodaros direktorius. Be prekybos sektoriaus, prekės ženklo vadybininkai taip pat gali rasti darbą finansinėse paslaugose, technologijų sektoriuje, švietimo ar sveikatos priežiūros įstaigose ar ne pelno sektoriuje. Daugelis magistrantūros prekių ženklo vadybos programų apima karjeros orientavimą ir mokymą kaip dalį savo mokymo programos stažuočių, konsultavimo praktikos ar atvejų analizės forma.

  Prekybos vadybos kursai yra siūlomi tarptautiniu mastu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.