Keystone logo

9 Magistro studijos Programos į Profesinės studijos Profesinės humanitarinių mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Profesinės studijos
 • Profesinės humanitarinių mokslų studijos
Studijų sritys
 • Profesinės studijos (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Profesinės studijos Profesinės humanitarinių mokslų studijos

  Profesionalus Meistras studijų kelias, kuris jungia išsilavinimą ir darbo patirtį tam tikroje srityje. Iki to laiko jie absolventas, studentai įgyti išsamų supratimą apie savo studijų srityje, taip pat profesinių įgūdžių per lauką.

  Kas yra magistras Profesionalus Humanitarinių? Šis laipsnis gali būti įvairių formų skaičių, bet dažniausiai dėmesys skiriamas kultūros ir visuomenės tyrimas. Kiekviena programa yra unikali, su skirtingų reikalavimų rinkinį ir programą. Kai kurios mokyklos siūlo programas, kurios yra gana recepto, o kiti leidžia studentams atlikti svarbų vaidmenį kuriant savo programą ir tyrinėti įvairių sričių. Kursinių gali būti užsiėmimai taikomosios sociologijos, politikos, komunikacijos ir žurnalistikos, ekonomikos ir kalbos menų. Studentai paprastai turi pasirinkti vieną ar du iš šių sričių, siekiant specializuotis savo laipsnį.

  Vienas iš pagrindinių privalumų, šis laipsnis yra jo milžiniškas asortimentas dalyku.Humanitariniai apima daug įvairių komponentų žmogaus kultūros ir socialinių mokslų. Per šį milžinišką studijų sritis, studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į ypač aspektas, kad juos domina labiausiai.

  Šių programų išlaidas skirsis nuo mokyklos į mokyklą. Jei norite sužinoti daugiau konkrečios informacijos apie tam tikro programos mokslą, kreipkitės į mokyklą tiesiogiai per priėmimo biure.

  Profesionalus magistras Humanitarinių yra gana atvirojo požiūriu karjeros. Kadangi šių programų mokymo gali būti įvairių formų, laipsnis gali leisti studentams sutelkti dėmesį į įvairių sričių, įskaitant istorijos, religijos, sociologijos ir politikos studijų skaičius. Su papildoma ugdymo, absolventai gali rasti darbą, kaip mokslininkų, politikų ir teisininkų. Jie taip pat gali patekti į darbo rinką, kaip žurnalistų ir naudoti savo įgūdžius ne pelno veiklą.Galų gale, magistras Profesionalus humanitarinio programos gali sukelti studentus įvairiais naudingas ir skatinti profesionalių kryptimis.

  Jei jus domina sužinoti daugiau apie daugelio magistras Profesionalus humanitarinių programų metu turimų ir pradeda paraiškų teikimo procesą, pirmas žingsnis yra rasti mokyklą, kuri atitinka jūsų poreikius ir padėti jums pasiekti savo profesinius tikslus. Mūsų paieškos duomenų bazė programų gali būti labai naudinga šiuo klausimu. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.