Keystone logo

6 Magistro studijos Programos į Profesinės studijos Profesiniai gamtos mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Profesinės studijos
 • Profesiniai gamtos mokslai
Studijų sritys
 • Profesinės studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Profesinės studijos Profesiniai gamtos mokslai

  Profesionalus Meistras yra laipsnis, kuris yra skirtas tam, kad studentams vienu metu mokytis ir vystyti tiesioginį darbo patirtį per tam tikroje srityje. Dėl dvigubos mokymo programos rezultatas, absolventai dažnai gerai pasirengę įsitraukti į darbo rinką baigus.

  Kas yra magistras Profesionalus biologijos ir gyvosios gamtos mokslų? Tai ypač kelias studijų centrų gyvenimo studijų, įskaitant mikroorganizmų, augalų ir gyvūnų. Dėl plataus paplitimo pranešimus kuriuos apima šioje srityje, daug magistro programų studentams siauri 'sutelkti į tam tikrą studijų sritis, pavyzdžiui, farmacijos. Per šioje srityje, programos suteikia studentams galimybę susipažinti su įvairių vertingų išteklių mokymosi skaičius. Pavyzdžiui, mokiniai gali suporuoti su įvairių farmacijos įmonių, medicinos mokslinių tyrimų įstaigų ir universitetų, siūlančių nurodymą biologijos srityje derinys.

  Tiems studentams, kurie domisi biologijos ir gyvosios gamtos mokslus, ryškiausias privalumas šio tyrimo kelias yra kojų iki ji suteikia pagal darbo patirtis. Po kelerių metų tyrimų ir laboratorinių darbų gali siekti daug praktinės, techninės supratimą. Ši patirtis savo ruožtu gali nustatyti tvirtą pagrindą sėkmingam karjeros šioje srityje.

  Kiekvienas magistras Profesionalus biologijos ir gyvosios gamtos mokslų apims įvairias išlaidas. Geriausias būdas sužinoti apie tam tikrą mokykloje 's mokslą ir registravimo mokesčiai yra skambinti ir paklausti Priėmimo skyrių.

  Profesionalus magistras biologijos ir gyvosios gamtos mokslų galite išversti į karjeros numerį, ypač absolventų, kurie siekia dirbti biologų. Laipsnis gali leisti studentams specializuotis savo žinias šioje srityje keliose skirtingose ​​konkrečiose srityse, iš augalų biologijos epidemiologiją. Priklausomai nuo studento 's dėmesio, jis ar ji gali pasirinkti tapti laboratorijos technikas ar mokslo.Kai kuriose srityse gali pareikalauti dar aukštąjį išsilavinimą, ir studentai ieško siekti mokslinių tyrimų pozicijas šiose vietovėse dažnai pasirenka baigti daugiau mokyklą prieš ieškant darbo.

  Galų gale, magistras Profesionalus biologijos ir gyvosios gamtos mokslų, gali būti labai naudinga karjeros judėti. Norėdami pradėti ieškant ir taikant ideali programa jums procesą, naudokite mūsų paieškai sąrašą mokyklų. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.