Keystone logo

114 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Kompozicijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Kompozicijos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (114)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Kompozicijos studijos

Baigęs bakalauro laipsnį, gali tekti magistro laipsnį tolesniam studijoms ir egzaminui į studijų sritį arba profesinį interesą. Tai yra pirmasis mokslų baigimo lygis, pasiekiantis daktaro laipsnį ir kuris yra žingsnis akademinės karjeros link arba karjeros mokymas.

Kas yra kompozicijos studijų magistras? Šis laipsnis orientuotas į kūrybinio rašymo amatų mokymą ir praktikos teikimą, taip pat įvairių formų rašymo būdų mokymą. Kai kuriuose kursuose gali būti literatūros rašymas, scenarijaus kūrimas, kaip mokyti kūrybinį rašymą mokyklose, meno administravimą, poeziją, rašymo dirbtuvę ir literatūrą. Gali būti daug dėmesio, norint sukurti savo rašytinį darbą, nesvarbu, ar tai yra grojimo ar poezijos knyga, kuri yra jūsų baigiamasis ar magistro baigiamojo darbo pavyzdys.

Pagrindinė kompozicijos studijų programos magistro studentų teikiama nauda yra gerinti jų rašymą ir išsamiai išleisti svarbius rašytinius darbus. Be rašymo įgūdžių sustiprinimo, toliau plėtojamas kritinis mąstymas ir bendradarbiavimo įgūdžiai, leidžiantys mokslininkams spręsti problemas ir dirbti su kitais įvairiais projektais.

Programos kainos skiriasi ir dažniausiai priklauso nuo programos trukmės, jos vietos ir šalies, kurioje ji yra pagrįsta. Daugumos laipsnių galimybės trunka nuo vienerių iki trejų metų, bet leidžia lankyti visą arba dalį darbo.

Magistrų studijų turėtojai kompozicijos studijose dažniausiai atlieka karjerą kaip kūrybiniai rašytojai, bet taip pat gali būti rašytojų, žurnalistų, radijo ar televizijos scenaristų, kelionių rašytojų, rašytojų rašytojų ar kitų profesijų, kur rašymas yra pagrindinis darbo reikalavimas. Jie taip pat gali tapti kūrybinio rašymo mokytojais aukštojoje mokykloje ir universiteto lygiu arba tęsti doktorantūros studijas.

Kompiuterių studijų magistro programos yra daugelyje universitetų, išsibarsčiusių visame pasaulyje. Yra ir universitetų, ir internetinių švietimo programų, kad galėtumėte ištirti ir pasirinkti tą, kuris labiausiai tinka jūsų poreikiams. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.