Keystone logo

4 Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Radijo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
  • Radijo studijos
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Radijo studijos

Magistro laipsnis yra visuotinai pripažintas akademinis vardas, skatinantis įgyti bakalauro studijų programą. Studentai, atvykę į magistrantūros studijų programas, paprastai jau baigė išsamų aukštojo mokslo kursinį darbą įvairiausiose disciplinose, įskaitant, bet neapsiribojant, anglų kalbos, istorijos, pagrindinės matematikos, humanitarinių mokslų, filosofijos, dailės ir socialinių mokslų.

Tiesiog kas yra radijo studijų magistras? Šis griežtas studijų kursas paprastai yra baigtas per maždaug dvejus metus ir apima išsamią peržiūrą ir išsilavinimą visais šiuolaikinės radijo kūrimo aspektais tiek verslo, tiek laisvai samdomose aplinkose. Studentai turėtų tikėtis studijuoti radijo ir garso gamybos ir redagavimo, mikrofono technikos, įrašymo ir žiniatinklio įgūdžius, programų kūrimą ir planavimą, talentų perdavimą, komandinį darbą ir projektų valdymą, be kitų susijusių sričių. Papildomas dėmesys bus skiriamas moraliniams ir etiniams aspektams, susijusiems su žiniasklaida.

Studentai, sėkmingai įgiję magistro laipsnį radijo studijose, turi įgūdžių, reikalingų dirbti įvairiose konkurencingose ​​pasaulinėse kompanijose, dažnai samdomi anksčiau ir gali reikalauti didesnių atlyginimų nei jų mažiau išsilavinusių kolegų.

Radijo studijų magistro studijų įsigijimo kaina labai skiriasi tiek mokykloje, tiek geografiniame regione, taigi suinteresuoti studentai yra raginami tiesiogiai susisiekti su kiekviena dominančią mokykla, kad gautų konkrečią ir atitinkamą informaciją apie mokslą.

Radijo studijų laipsnio turėtojai yra pasirengę dirbti platų multimedijos galimybių asortimentą. Daugelis iš karto rasti darbą radijo produkcijos, programavimo, naujienų, skelbimų ir reklamos pardavimo, be kitų sričių. Nors daugelis studentų iš karto stengiasi dirbti pramogų industrijoje arba aukštojo mokslo įstaigose, kiti taip pat naudojasi radijo studijų laipsniu, nes tai yra vienas iš didžiausių laipsnių siekiant įgyti dar aukštesnį išsilavinimą.

Jei radijo studijų magistras skamba kaip tinkamas jūsų studijų kursas, ištirkite daugybę švietimo galimybių, kurios yra visame pasaulyje naudojant mūsų plačią duomenų bazę. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.