Keystone logo

3 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Ramiojo vandenyno regiono studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Vietovių studijos
  • Ramiojo vandenyno regiono studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Ramiojo vandenyno regiono studijos

Pirmasis magistrantūros studijų lygis paprastai pasiekiamas tik tada, kai studentas gauna bakalauro laipsnį. Dauguma magistro laipsnių reikalauja nuo 12 iki 18 koledžų kursų užbaigti ir užtrukti apie dvejus metus. Tie, kurie baigia kursus, gali gauti doktorantūros laipsnį.

Kas yra Ramiojo vandenyno studijų magistras? Ši magistrantūros studijų programa suteikia studentams įrankius, reikalingus tapti regiono įžeminimo ir tyrimo ekspertu. Tarpdisciplininė mokymo programa paprastai moko studentus apie Azijos šalių istoriją ir literatūrą. Jie taip pat gali sužinoti apie kultūrą, verslą ir politiką. Asmenys gali norėti specializuotis konkrečioje srityje, pavyzdžiui, verslo ar humanitarinių ir socialinių mokslų. Kalba, tarptautinė politika ir plėtros valdymas yra tik pavyzdžių, kuriuos kursai gali atlikti studentai.

Žinios apie Azijos šalių istoriją, kultūrą ir politiką paprastai yra tik vienas rezultatas studentams, įgijusiems magistro laipsnį Ramiojo vandenyno studijose. Daugelis mokosi, kaip atlikti nepriklausomus tyrimus naudojant pažangius analizės metodus ir kaip paversti naujai atrastas žinias aukštos kokybės mokslinių tyrimų projektuose. Studentai taip pat gali įgyti bendravimo įgūdžių, kurie apima aktyvų klausymą, rašytinį ir žodinį bendravimą, ir visi šie įgūdžiai gali suteikti geresnes užimtumo galimybes ir didesnį atlyginimą.

Mokestis už studijas Ramiojo vandenyno regiono studijose dažnai priklauso nuo to, kiek laiko studentas dalyvaus programoje ir ar bus galima gauti dotacijas ar stipendijas. Kolegijos ar universiteto vieta ir jos iš anksto nustatyta kaina per kredito valandą taip pat yra veiksniai.

Ramiojo vandenyno studijų laipsniai gali suteikti absolventams pakankamai įgūdžių, kad jie atitinka daugelio karjeros galimybes. Galbūt labiausiai populiarus yra dirbti kaip teisėsaugos, didelių korporacijų ar vyriausybės vertėjas arba vertėjas. Kiti būdai, kuriuos gali pasirinkti asmenys, yra finansinės konsultacijos Azijos rinkose, užsienio konsultacijos ar užsienio korespondencija. Vyriausybėms ir didelėms korporacijoms dažniausiai labiausiai reikia žmonių, turinčių Ramiojo vandenyno studijų laipsnius, nors kai kurios mažos įmonės ir pradedančios įmonės taip pat gali suteikti darbo galimybių.

Studentai gali pasirinkti mokytis internetu arba fizinėje vietoje. Nors mokymasis internetu yra lankstesnis, fiziniai universitetai teikia daug naudos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.