Keystone logo

6 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Istorija Religijų istorija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Istorija
  • Religijų istorija
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Istorija Religijų istorija

Magistro laipsnį galite gauti, kai baigsite bakalauro studijas. Su šiuo išsilavinimo lygiu jūsų galimybės gauti daugiau mokamų darbo vietų ir naujų galimybių jūsų karjeros gali padidėti.

Kas yra religinės istorijos meistras? Šis laipsnis yra galimybė toliau suprasti jūsų studijų sritį. Kai kuriose jūsų klasėse galite aktyviai studijuoti istorinius religijos judesius visame pasaulyje. Šios studijų sritis, kartu su teoriniu teologijos istorijos išsilavinimu, skirtos išmokyti jus daugelyje teologinių, liturginių, apaštališkų ir pastoracinių įvykių bei veiklos. Pagrindiniai mokymai gali apimti biblinius ir religinius tyrimus. Kai kurie filosofijos kursų istorijos gali būti įtraukti.

Gavę Religijos istorijos magistro laipsnį, galite išmokti organizuoti, interpretuoti ir išmokyti tai, ką išmokote. Šie įgūdžiai gali padėti jums daugeliu aspektų jūsų gyvenime.

Kursai, skirti baigti Religijos istorijos magistro laipsnį, yra skirtingos tam tikrose kolegijose ir dažnai gali svyruoti nuo metų iki metų. Susisiekite su pasirinktu koledžu ar universitetu, kad sužinotumėte apie šias kainas.

Yra daugybė galimybių ir karjeros, kurias galima ištirti su religijos istorijos meistru tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje. Kai kurie iš jūsų pasirinkimų gali būti tapti religinės mokyklos mokytojais ar religiniais žurnalistais. Dėl savo žinios apie teologiją galite tapti socialiniu darbuotoja. Su konkrečių studijų pagalba sekcijoje, religijoje ar denominacijoje galite pasirinkti tapti ministru. Religija ar teologijos profesorius yra malonus, intriguojantis variantas.

Universitetai ir universitetai visame pasaulyje leidžia studentams įgyti religijos istorijos magistro laipsnį. Kai kurios internetinės klasės gali būti prieinamos kolegijoje, kurią pasirinkote dalyvauti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.