Keystone logo

3 Magistro studijos Programos į Kalbų studijos Rusų kalbos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Kalbų studijos
 • Rusų kalbos studijos
Studijų sritys
 • Kalbų studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Kalbų studijos Rusų kalbos studijos

  Studentai, turintys bakalauro laipsnį ir norintys toliau studijuoti, gali pasirinkti magistro laipsnį. Ši programa gali tęsti studentų bendrąsias žinias savo srityje arba sutelkti savo studijas į vieną konkrečią sritį.

  Kas yra rusų magistras? Šioje mokymo programoje mokiniai kuria gilesnes žinias apie Rusiją, savo politiką ir jos žmones. Programa gali būti orientuota į vieną ar visas su vyriausybe, ekonomika, istorija, kultūra ir literatūra susijusias sritis ir antropologiją-sociologiją. Kai kurioms programoms reikia aukštesnio kalbos mokėjimo lygio nei kiti. Konkrečios klasės gali apimti tarptautinius reikalus, pažangias kalbos studijas, Rusijos ir Rytų Europos istoriją, politologiją, geografiją, rusų meną ir kultūrą bei religiją. Kai kurios programos gali reikalauti, kad studentai parengtų disertaciją ar tyrimų projektus.

  Yra daugybė privalumų siekti šio laipsnio, nes studentai parengia įvairius įgūdžius, kurie jiems padės tiek profesionaliai, tiek asmeniškai. Kai kurie iš jų apima bendravimą, kultūrinį supratimą ir sugebėjimą išspręsti sudėtingas problemas.

  Mokesčiai dažnai kelia susirūpinimą, kai studentai mano, kad siekia šio laipsnio. Kai kurios programos trunka dvejus metus, o kitos trunka ilgiau, todėl tai gali būti didelis veiksnys. Daugelio mokyklų tyrimas visame pasaulyje gali padėti rasti tai, kas yra prieinama.

  Turintieji rusų kalbos laipsnį gali paruošti asmenims įvairioms karjeros rūšims. Kai kurie asmenys reikalauja papildomo išsilavinimo ir žinių, o kitos darbo vietos yra tiesiogiai susijusios su studijų sritimi. Kai kurie bendrieji darbo pavadinimai yra Rusijos antrosios pakopos dėstytojas, tarptautinis teisininkas, vertėjas ir vertėjas, istorikas, diplomatas, patarėjas kultūros klausimais, valstybės tarnautojas, gydytojas, profesorius, kelionių agentas, Jungtinių Tautų pareigūnas, filmų tyrėjas, žvalgybos pareigūnas ir kalbos tyrinėtojas.

  Galite rasti puikią mokyklą dabar, nesvarbu, ar ji yra internete, ar užsienyje. Naudokite mūsų duomenų bazę ieškodami savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.