Keystone logo

25 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Saugumo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Technologijų studijos
 • Saugumo studijos
Studijų sritys
 • Technologijų studijos (25)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Saugumo studijos

  Studentai, kurie siekia magistro laipsnio, gali turėti įvairių sričių specialybę. Šis laipsnis parodo žinias studento pasirinktoje studijų srityje ir gali pagerinti darbo perspektyvas.

  Kas yra saugumo magistras? "Saugumo programų magistras" parengia asmenis už nusikalstamumo prevencijos, informacijos saugumo, rizikos vertinimo ir krizių valdymo vaidmenis. Labai tarpdisciplininiai, studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į temas, kurios apima nuo mokslinių tyrimų ir politikos formavimo iki naujų technologijų sprendimų. Kursinis darbas gali apimti tokius dalykus kaip geriausia Tėvynės saugumo praktika, ypatingos svarbos infrastruktūra, kibernetinis saugumas, baudžiamoji teisena ir pažeidžiamumo įvertinimas / rizikos analizė.

  Saugumo magistras aprūpina studentus vertingais įgūdžiais, tokiais kaip vadovavimas, pasirengimas avarijoms ir galimos grėsmės nustatymas. Gauti magistro laipsnį šia tema yra puikus laiptelis studentams, norintiems specializuotis saugumo studijose ir gali padėti dirbantiems specialistams tobulinti jų atnaujinimą.

  Paprastai, norint užbaigti dvejų-penkerių metų laikotarpį, magistro išlaidos saugumo srityje priklausys nuo konkrečios institucijos ir siūlomų programų. Yra daug vidaus ir tarptautinių programų, dėl kurių pasirinkti, todėl labai svarbu, kad pareiškėjai atliktų išsamų tyrimą prieš įsitraukdami į mokyklą.

  Saugumo magistras gali paskatinti karjerą įvairiose pramonės šakose, įskaitant ir privačiame, ir viešajame sektoriuose. Studentai gali pasirinkti specializuotis fiziniame ar kibernetiniame saugume, taip pat valdyti ir administruoti. Absolventai, turintys technologijas grindžiamus laipsnius, turi didelę paklausą tokioms pozicijoms kaip informacijos saugumo analitikas, tinklo saugumo vadybininkas, IT inžinierius ir vartotojo sąsajos dizaineris. Asmenys, kurie nori praktikuojančių vaidmenų, gali dirbti kaip apsaugininkai ar vadovai, transporto saugumo stebėtojai, avarinio valdymo direktoriai, saugumo tyrėjai ar rizikos konsultantai.

  Visame pasaulyje yra daugybė saugumo programų magistro programų. Nuotolinio mokymosi moduliai palengvino studentų lankstaus grafiko įgijimą ir tarptautinio išsilavinimo įgijimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.