Keystone logo

2 Magistro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Teatro studijos Sceninio apšvietimo ir garso sistemos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Vaizduojamasis menas
  • Teatro studijos
  • Sceninio apšvietimo ir garso sistemos
Studijų sritys
  • Vaizduojamasis menas (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Popular education type

Magistro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Teatro studijos Sceninio apšvietimo ir garso sistemos

Praktiniai magistrantūros programos suteikia studentams galimybę įgyti meistriškumą per savo profesinių įgūdžių rinkinius. Studijų kursai suteikia įgūdžių ir žinių lygį konkrečiose srityse, kurios dažnai leidžia studentui pereiti į mokymo ar vadovavimo poziciją, remdamiesi ankstesne patirtimi ir švietimu.

Kas yra Šviesos ir garso magistras? Tai yra pažangus laipsnis projektuojant ir eksploatuojant apšvietimo ir garso įrangą, naudojamą scenoje. Tai reiškia tiek praktinę kontrolę, kuri naudojama parodoje, tiek ir dizaino praktiką, naudojamą originaliam poveikiui kurti, kai to reikia naujiems projektams. Klasės dažnai apima ir teoriją, ir praktiką, o kompiuterinis modeliavimas naudojamas daugelyje šiuolaikinių programų.

Tie, kurie baigė aukštąjį laipsnį šioje srityje, gali įgyti techninių įgūdžių su apšvietimo ir garso įranga, taip pat dizaino įgūdžius, kurie išverstų scenos ir asmeninius organizavimo įgūdžius, kurie yra naudingi įvairiose gyvenimo situacijose. Praturtindami šiuos įgūdžius, pridedami naudingi aspektai, kad jie galėtų įgyti daugiau įgūdžių nei taikydami konkrečią studento karjerą.

Nėra paprasto būdo numatyti bet kokio magistro laipsnio kainą, nes mokymasis labai skiriasi nuo vietos iki vietos, ypač jei dvi mokyklos yra skirtingose ​​šalyse. Šių magistrantūros studijų programose turėtumėte tikėtis apie 2-3 metus dirbančių visą darbo dieną.

Apšvietimo ir dizaino absolventai dažnai susiduria su dideliu paklausa pozicijoms, kurioms reikalingas įprastas garsų ir šviesos plokščių veikimas. Tai apima teatro kompanijų ir renginių vietų apšvietimo projektorių pozicijas, tačiau taip pat apima paramą vaidmenims kasdienėje gamybos srityje kaip scenos vadovai. Dažnai pozicijos reikalauja tiek. Apšvietimo ir dizaino absolventai taip pat ieškomi kaip interjero dizaineriai, nes jie žino apie objektą, šviesą ir spalvą.

Norint rasti tinkamą programą, reikia išnagrinėti visas turimas galimybes internete ir universitetų vietose įvairiose šalyse. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.