Keystone logo

76 Magistro studijos Programos į Verslas Skaitmeninis Verslas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Verslas
  • Skaitmeninis Verslas
Studijų sritys
  • Verslas (76)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Verslas Skaitmeninis Verslas

Skaitmeninio verslo sąvoka reiškia skaitmeninių technologijų taikymą, siekiant pagerinti įmonės pasiūlą, sąveiką su klientais ir vidinius procesus. Juo siekiama sukurti papildomos vertės, naudojant technologijas verslo modeliams kurti, gerinti klientų patirtį ir palaikyti pagrindines operacijas.

Skaitmeninio verslo laipsnis moko jus įgūdžių ir žinių, reikalingų darbui greitai kintančiame skaitmeniniame pasaulyje. Jūs išmoksite pagrindinių verslo temų, tokių kaip apskaita, finansai, rinkodara ir valdymas, taip pat techninių informatikos, žiniatinklio kūrimo ir duomenų analizės įgūdžių.

Taip pat įgysite supratimą apie technologijas ir įrankius, naudojamus kuriant skaitmeninius produktus ir paslaugas, taip pat apie jų naudojimo strategijas. Turėdami šį laipsnį būsite pasirengę suprasti ir pritaikyti naujas technologijas verslo kontekste, o tai yra raktas į klestėjimą šiandieninėje ekonomikoje.

Turėdami skaitmeninio verslo laipsnį, galite dirbti tokiose srityse kaip skaitmeninė rinkodara, interneto svetainių kūrimas, duomenų analizė, el. prekyba ir kt. Galėsite panaudoti savo žinias kurdami naujas idėjas įmonėms ir organizacijoms. Jūs netgi galite pradėti savo verslą arba tapti verslininku.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.