Keystone logo

1 Magistro studijos Programos į Tvarumo studijos Socialinio tvarumo studijos Skurdo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Tvarumo studijos
  • Socialinio tvarumo studijos
  • Skurdo studijos
Studijų sritys
  • Tvarumo studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Magistro studijos Programos į Tvarumo studijos Socialinio tvarumo studijos Skurdo studijos

Pasiekti magistro laipsnį gali atverti duris aukštojo atlyginimo karjerai, turintiems aukščiausio lygio pareigas. Nors būtina sąlyga yra bakalauro laipsnis, pats magistro laipsnis užtruks tik 1-2 metus.

Kas yra skurdo studijų magistras? Studentai, kurie nusprendžia ieškoti šio laipsnio, gali sutelkti savo energiją į kursus, apimančius politiką, socialinius pokyčius, vystymosi ekonomiką ir daugelį kitų. Studentams, norintiems analizuoti pasaulinę plėtrą ir kaip įveikti skurdą, šis laipsnis gali būti tinkamas. Kursiniai darbai dažnai yra skirti padėti mokiniams suvokti iššūkius, su kuriais susiduria besivystantis pasaulis, ir kaip jie gali spręsti iškilusias problemas.

Studentams, kurie siekia magistro laipsnio skurdo studijose, gali būti suteikta galimybė sukurti naują socialinį supratimą ir suprasti, kaip gerai dirbti su kitais grupės darbuose, ir tai gali padėti jiems įgyti profesinį bei asmeninį gyvenimą. Be to, jiems gali būti suteikta galimybė kritiškai mąstyti apie pasaulio ekonomines problemas per pasaulinį objektyvą.

Magistrantūros studijų kaina paprastai priklauso nuo to, kur esate, ir kokią instituciją planuojate lankyti. Mokesčio trukmė taip pat priklauso nuo kainų nustatymo.

Skurdo studijų laipsnis gali paruošti studentus įvairioms karjeros galimoms ekonomikos ir socialinio teisingumo srityse. Su magistro lygio išsilavinimu jie gali pradėti dirbti kaip skurdo tyrėjai. Tyrėjų tikslas - plėtoti politiką, kuri galėtų sumažinti skurdą suprasdama veiksnius, kurie turi įtakos neturtingiesiems. Be to, laipsnio turėtojai gali ieškoti pozicijų kaip tarptautiniai socialiniai darbuotojai, kad padėtų mažiau pasisekėme visame pasaulyje ir dirbtų su fondais, siekiant sumažinti skurdą ir spręsti bendruomenės problemas. Makro lygiu daugelis gali rasti darbą kaip bendruomenės kūrėjas patrauklus. Jie galėtų dalyvauti bendruomenių organizavimo ir socialinio planavimo srityse.

Programose, kurios pabrėžia skurdo studijas, galima rasti daugelyje skirtingų universitetų. Jei negyvenate pakankamai arti, jums gali prireikti internetinių klasių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.