Keystone logo

6 Magistro studijos Programos į Verslas Verslo vadybos studijos Smulkaus verslo vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Verslas
  • Verslo vadybos studijos
  • Smulkaus verslo vadybos studijos
Studijų sritys
  • Verslas (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Verslas Verslo vadybos studijos Smulkaus verslo vadybos studijos

Magistro laipsnis yra dvejų metų laipsnis, dažnai gaunamas baigus bakalauro programą. Tai suteikia daugiau išsamių ir išsamių žinių apie savo sritį ir gali atverti naujas karjeros galimybes.

Kas yra magistrantūros magistro laipsnis? Šis laipsnis gali būti visų įrankių, reikalingų sėkmingai įgyvendinti smulkųjį verslą, priemonė. Tai gali suteikti jums naują supratimą apie rinkodaros, finansų ir žmogiškųjų išteklių metodus, kurių jums reikia norint išlaikyti smulkųjį verslą savo srities viršuje. Sutelkiamas dėmesys į technologijas, valdymą ir lyderystę, o pardavimai gali padėti jums gauti ir išlaikyti pelningą jūsų smulkiojo verslo santykiuose.

Smulkaus verslo vadybininko magistro laipsnis yra tiek daug, tiek jūsų profesiniam gyvenimui ir asmeniniam gyvenimui. Galite išmokti tokių įgūdžių, kaip laiko valdymas, organizavimas ir pinigų valdymas, kuris gali padėti jums tobulinti.

Magistro programos kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant vietą ir instituciją. Patikrinkite su savimi, kad sužinotumėte, kokios išlaidos yra, ir kokias išlaidas įskaičiuojame.

Turite daugybę smulkiojo verslo karjeros, o jūs galite turėti magistro laipsnį. Galite pasirinkti pradėti savo mažąjį verslą, pardavinėti produktą ar paslaugą tiesiogiai vartotojams. Arba galite nuspręsti, kad tapti kitų mažųjų įmonių konsultantais yra geresnė galimybė. Taip pat yra galimybių įmonėje, pavyzdžiui, rinkodaros direktorė kompanijoje, kuri parduoda produktus mažosioms įmonėms. Vyriausybės karjera, pavyzdžiui, paskyros valdytojas, turintis pagalbą mažam verslui, taip pat gali būti puikus.

Tikriausiai pastebėsite, kad "Small Business Management" magistras yra prieinamas toje vietoje, kur esate, nepriklausomai nuo to, kurioje pasaulio kampelyje esate, įtraukdami šias programas į daugelį internetinių kursų katalogų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.