Keystone logo

23 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Antropologija Socialinės antropologijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Antropologija
  • Socialinės antropologijos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (23)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Antropologija Socialinės antropologijos studijos

Egzistuoja magistrantūros programos, leidžiančios studentams, kurie jau įgijo profesinės patirties lygį šioje srityje, toliau tobulinti šią kompetenciją. Programos stiprina ir moko pagrindines kompetencijas, kurios apibrėžia vadovavimo ir sprendimų priėmimo patirtį, reikalingą tobulinimui šioje srityje.

Kas yra socialinės antropologijos magistras? Tai pažangus laipsnis, pagrįstas pagrindinėmis antropologijos žiniomis, įgyta bakalauro studijų programoje, su specialiais kursinių darbais šiuolaikinėse visuomenėse ir socialiniais požiūriais į žmogaus prigimtį. Jo dėmesys paprastai yra pagrįstas socialinių mokslų metodų supratimu, o ne anatomija ar archeologija, o jos metodai dažniau taikomi šiuolaikinėms visuomenėms, o ne izoliuotoms populiacijoms ir istorinėms socialinėms situacijoms.

Šių studijų programų studentai gali išmokti geriau suprasti žmogaus sąveiką, nustatyti jėgą, įtakojančią ją, ir aiškiai perduoti savo mintis kitiems. Šie įgūdžiai tiesiogiai praturtina gyvenimą ir karjeros galimybes, suteikiant priemonių rinkinį socialinių jėgų ir žmonių elgesio sąsajoms išreikšti.

Socialinės antropologijos studijų programoms nėra jokios išlaidos. Taip yra todėl, kad mokymosi kursai paprastai skiriasi nuo vietos. Apskritai, magistrantūros programa gali užtrukti nuo dviejų iki trejų metų trukmės dieninės studijos, kuri leidžia lengvai prognozuoti mokymosi išlaidas po mokyklos žvilgsnio.

Socialinės antropologijos absolventai yra paklausūs pozicijų kaip vietos valdžios pareigūnai daugelyje šalių. Jas taip pat dažnai vykdo labdaros organizacijos, siekiančios, kad pareigūnai būtų nekomercinės įmonės. Tarptautinės organizacijos taip pat samdo socialinės antropologijos absolventus tarptautinės pagalbos darbuotojams. Nebuvo neįprasta, kad šios srities darbuotojai taip pat galėtų įgyti patirties kaip pagalbos darbuotojai, prieš pradėdami dirbti pareigūnų pareigas.

Kiekvienos studento poreikius atitinkančios programos ieškojimas prasideda paieška, kurioje atidarytos galimybės. Pažvelkite į internetines ir plytų ir skiedinių mokyklas ir ištirkite savo tarptautines galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.