Keystone logo

63 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Sociologija Socialinių mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Sociologija
  • Socialinių mokslų studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (63)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Sociologija Socialinių mokslų studijos

Su daugeliu pradinio lygio darbo vietų šiandien reikia bakalauro laipsnį minimumo, profesinės magistro laipsnį gali pasirodyti labai naudinga. Nesvarbu, ar esate šviežia iš bakalauro mokykloje ar ieškote anksto per savo pasirinktoje srityje, profesinės magistro laipsnį gali suteikti jums tik pranašumą jums reikia į kintančią darbo rinką.

Kai gali būti įdomu, "Kas yra magistras Profesionalus socialinių mokslų?" Tai studijų programa, kad ugdo asmenis dabartinėmis koncepcijų ir politikos per socialinių ir humanitarinių mokslų ir rengia asmenims taikyti tokias sąvokas, kaip verslo pasaulyje, šalyje ar tarptautiniu mastu , Baigus šią programą, absolventai galės taikyti socialines koncepcijas sėkmingai pastangoms tobulinti įmonės sandorius socialiniais klausimais.

Su tokio laipsnio programos studentai ne tik išmokti sąvokas susijusius su koncentracijos, tačiau jie taip pat įgyti pagrindinį verslo žinių ir patirties.Šie aspektai gali būti taikomas daugelyje skirtingų scenarijų, atveria galimybes absolventams siekti įvairių karjeros skaičių.

Nuo to, kiek kaina svyruoja nuo mokyklos į mokyklą. Įvairūs veiksniai, kaip antai mokyklos buvimo vietos, vidutinė kaina lankyti konkrečią instituciją, ar Jūs studijuoti asmeniškai arba internetu visi vaidina tam tikrą vaidmenį nustatant kainą.

Profesionalus magistras socialinių mokslų rengia asmenims tobulėti pozicijų, susijusių su socialinių mokslų, įskaitant vyriausybines funkcijas, ne pelno organizacijos ir profesinės įmonėms. Asmenys, turintys tokį mokymą, taip pat gali nuspręsti, išsišakoti į kitų sričių, pavyzdžiui, svetingumo ar darbo vietų, kur jie prekiauja glaudžiai bendradarbiauja su kliento santykius. Kai kurie asmenys taip pat gali pasirinkti eiti į verslą sau ir tapti konsultantu ar rangovas už minėtų įmonių įvairovė.

Kai jūs pasirinkote savo laipsnį svarbu pasirinkti geriausią mokyklą savo konkrečią situaciją. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.