Keystone logo

388 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Socialinis darbas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Socialinis darbas
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (388)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Socialinis darbas

Socialiniai darbuotojai yra atsakingi už įvairių esminių pareigų savo bendruomenėse, valdyti psichinę ir emocinę sveikatą žmonių. Absolventai iš socialinio darbo magistrantūros studijų programą yra kvalifikuoti praktika konsultavimo, paleisti kliento sistemas, vadovauti sprendžiant bendruomenės, dirbti pagal socialinės apsaugos sistemą arba platinti žinias apie psichikos ir emocinę sveikatą, be kitų dalykų. Dauguma magistras Socialinio darbo studentų pasirinkti specializuotis tam tikroje srityje Socialinio darbo, pavyzdžiui, alkoholio ir narkotikų vartojimo, vaikų gerovės, įvaikinimas, Skurdas, socialinė kaita, Žmogaus teisės, Bendrijos plėtros, seksualinės prievartos ar tarptautinė plėtros. Kai kurie iš šių sričių gali turėti klinikinių ir ikiklinikiniai programas.

Dieninės socialiniame darbe laipsnį trunka maždaug du metus baigti, tačiau kai Teminiai įstaigas, išvardytas žemiau siūlome vienerių metų pagreitinto arba neakivaizdinių studijų formų.Mokyklos Makao, Australijoje, Didžiojoje Britanijoje, Izraelyje, Austrijoje, Lietuvoje, Singapūre, JAV ir Vokietijoje pasiūlyti labai akredituotas programas, daugiausia dėmesio skiriant konkrečių sričių Socialinio darbo drausmės.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip galite kreiptis į universitetą ar kolegiją pradėti savo magistro socialinio darbo studijų programą, tiesiog slinkite žemyn ir paspauskite, norėdami sužinoti daugiau. Jūs galite prašyti informacijos bus atsiųsta tiesiogiai nuo jūsų pasirinkimo mokyklose, tik vieną minutę!