Keystone logo

168 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Sociologija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Sociologija
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (168)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Sociologija

Yra du mokslai, kurie tiria žmonijos elgseną - tai psichologija ir sociologija. Tiesa, psichologijos mokslas tiria žmogaus protą, emocijas, elgseną, sąmonę bei psichikos reiškinius, tuo tarpu sociologai labiau orientuojasi į visuomenės struktūrines funkcijas ir sąsajas. Sociologijos magistrantai įgyja ne tik tvirtą žinių apie visuomenę ir jos elgseną pagrindą, bet ir kritinio bei analitinio mąstymo įgūdžių.

Sociologijos mokslas yra labai senas, jis atsirado susidarius poreikiui tirti socialines struktūras, žmogaus socialinę elgseną, socialinį pasitenkinimą, religijos įtaką visuomenėms, bendrijų mobilumą ir pan. Sociologijos magistrantai nesunkiai randa jiems įdomų tyrimo objektą magistriniui darbui. Baigiamojo darbo temos gali būti susijusios su sveikatos apsauga, internetu, skirtingomis kultūromis, kariuomene, žiniasklaida, švietimo sistema, šeimos struktūra, religija, aplinka ir pan. Tad sociologijos studijos tinka įvairiausio tipo studentams. Tiems, kuriems patinka gilintis į teorines tam tikro mokslo detales ir tiems, kuriuos labiau domina praktinė mokslo pusė. Sociologijos magistro studijas baigę specialistai gali dirbti įvairiausiose sferose tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje.

Peržvelkite žemiau pateiktą sociologijos studijų sąrašą. Galbūt rasite studijas, kurios Jums padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.