Keystone logo

55 Magistro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Sodininkystės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Sodininkystės studijos
Studijų sritys
  • Gyvosios gamtos mokslai (55)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Sodininkystės studijos

Daugelis bakalauro studijų programų natūraliai suteikia aukštąjį išsilavinimą. Viena iš galimybių šiame lygmenyje yra magistro laipsnis. Magistrantūros programos paprastai teikia profesinį mokymą konkrečiai karjerai.

Tie studentai, turintys bakalauro studijas žemės mokslų ar susijusiuose srityse, gali būti suinteresuoti žinoti, kas yra sodininkystės magistras. Sodininkystės sritis siekia, kad žmonės dalyvautų aplinkoje, teikdami kūrybiškus sprendimus, susijusius su žemės ūkio, kraštovaizdžio dizaino problemomis ir būdais, kaip žmonės naudoja žemę. Subkultūros ir specializacijos sritys gali apimti gėlininkystę, šiltnamių technologijas, vynuogininkystę, vandens išsaugojimą, augalų veisimą, intervenciją į maistą ir žemės ūkio ekosistemas.

Vykdant magistro laipsnį sodininkystėje, studentams suteikiami geresni bendravimo įgūdžiai, ypač susiję su dalijimu ir pristatymu apie sodininkystės tyrimus, strategiją ir dizainą. Be to, absolventai turėtų sugebėti nustatyti ir įvertinti įvairias problemas ir sprendimus, susijusius su kraštovaizdžiu ir žemės ūkiu.

Su dieninių studijų programomis sodininkystės magistras gali būti baigtas maždaug dvejus metus. Neakivaizdinių studijų programos gali užtrukti nuo trijų iki penkerių metų. Finansinės išlaidos skiriasi priklausomai nuo mokymo vietos.

Priklausomai nuo studento specializacijos, sodininkystės magistro laipsnis gali paskatinti daugybę karjeros. Jos gali būti pagrįstos moksliniais tyrimais, kraštovaizdžio projektavimu, išsaugojimu, auginimu, biogenetika ar prekyba. Specialiosios karjeros pavyzdžiai: kraštovaizdžio architektas, biogenezistas, molekulinis mokslininkas, profesorius ar dėstytojas. Kitos galimybės - dirbti kaip vaikų darželio, žiemos sodo ar sodo vadybininkas; pradėti verslą kaip vaisių ar daržovių gamintoją; ar tikrinant privačių ar valstybinių korporacijų valdomų žemės ūkio produktų kokybę.

Sodininkystės studijų kursai yra siūlomi daugelyje šalių visame pasaulyje. Taip pat yra galimybių dalyvauti ar visą programą internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.