Keystone logo

8 Magistro studijos Programos į Sporto ir mankštos studijos Sporto studijos Sportinio instruktavimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Sporto ir mankštos studijos
  • Sporto studijos
  • Sportinio instruktavimo studijos
Studijų sritys
  • Sporto ir mankštos studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Sporto ir mankštos studijos Sporto studijos Sportinio instruktavimo studijos

Magistro laipsnį yra antrosios pakopos pavadinimas, kuris reikalauja bakalauro programą prieš taikymo užbaigimą. Turintys magistro laipsnį reiškia asmuo parodė pažangios žinių tam tikroje srityje tyrimą.

Kas yra Sport Instrukcija magistras? Sportas instrukcija taikoma sporto instruktavimas, sporto valdymo ir sporto studijų kategorijas. Dauguma programų pasiruošti patenkinti pirmaujančių individualių ir komandinių sporto šakų poreikius visuose lygmenyse. Tuo magistro lygio, jums greičiausiai bus pristatytas į išplėstinę suprasti mokymo ir vadovavimo metodus, sporto įgūdžių, žmogaus psichinės ir fizinės raidos ir up-to-data technologijų pažanga, sporto įvertinimo.

Neįkainojama įgūdžių jums gali įgyti per baigia sporto mokymo programos, kaip motyvuoti kitus link savęs tobulinimą. Jūs greičiausiai gali įgyti vadovavimo įgūdžių, taip pat gebėjimą problemą išspręsti.Šie įgūdžiai pasiruošti pažengusiems karjeros ir iš sporto šaką.

Sportas instrukcijų ir treniruotės laipsnių siūlomi kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Jūs netgi galite uždirbti magistro laipsnį internete. Priklausomai nuo vietos ir programos trukmės, išlaidos gali gerokai skirtis. daugiau tikslios informacijos apie studijų kainą ir įmokų kreiptis į savo pasirinktą mokyklą.

Iki užsidirbti sporto instrukcija šeimininką, galite gauti sporto instruktavimas mokymo įstaigose, kuriose dirbate su vaikais įvairaus amžiaus, ar jums gali pageidauti daugiau apimantį poziciją kaip sporto administratorius. Sporto administratoriai užtikrinti sklandų sporto organizacijų. Taip pat yra galimybė tapti pratybų fiziologas, kur galėsite sutelkti dėmesį į tai, kaip organizmas reaguoja į mokymą ir mankšta.

Pelningiausi aukštesnio lygio laipsnis reikalauja pasišventimo ir discipliną.Dabar magistrantūros programos sporto instrukcija leidžia jums tęsti savo išsilavinimą, o šeimą arba užsidirbti pragyvenimui. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.