Keystone logo

6 Magistro studijos Programos į Sporto ir mankštos studijos Sporto komunikacija 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Sporto ir mankštos studijos
 • Sporto komunikacija
Studijų sritys
 • Sporto ir mankštos studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Sporto ir mankštos studijos Sporto komunikacija

  Magistro laipsnį yra įrodymų, jūs sėkmingai atlikta tyrimą, kuris rodo aukštą lygį supratimo konkrečioje studijų srityje. Bakalauro laipsnis reikalingas kreiptis dėl magistro laipsnį.

  Kas yra Sport komunikacijos magistro? Tai komunikacijos studijų, kad kartais taip pat vadinamas sporto žiniasklaidos ir sporto žurnalistikos aspektas. Jis peržengia sporto transliacijos išmokyti jus, kaip optimizuoti bendravimą sporto kontekste. Vykdydama meistras sporto komunikacijos, jūs požiūris sporto nauju būdu, analizuojant ir kritiškai nagrinėjant sporto vaidmenį visuomenėje. Kursai gali apimti organizacinę komunikaciją, viešuosius ryšius ir socialinės žiniasklaidos.

  Sportas tarnauti kaip bendrą pagrindą bendrų klausimų mūsų laiko, ir programos, jums gali išmokti valdyti sporto bendravimą įveikti rasinę, lyčių ir geografines kliūtis.Jūs taip pat gali įgyti įgūdžių elektroninių ryšių ir viešųjų ryšių, kurie gali padėti jums įgyti konkurencinį pranašumą, kai vykdo darbo vietų sporto pramonėje ir už jos ribų.

  Pelningiausi meistras sporto komunikacijos paprastai reikia dviejų metų dieninių studijų. Daug veiksnių gali turėti įtakos švietimo Kaina: universiteto, vietą, studijų trukmės arba internetu programa. Susisiekite Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą dėl detalesnės informacijos.

  Siekti meistras sporto bendravimo gali atidaryti daug galimybių Karjera laikraščių, radijo stočių, valstybinėse mokyklose ar įmonėms, pavyzdžiui, Reebok ir Nike. Jei raštu kreipiasi į jus, karjeros, kaip žurnalistikos rašytojas ar sporto rašytojas gali būti verta pasidomėti. Jei jums patinka kalbėti, apsvarstyti siekti karjeros kaip radijo transliuotojo ar sporto agentas. Yra karjeros galimybės įvairių interesų sporto komunikacijos srityje.

  Sportas bendravimas yra specifinė sritis siūloma tik kai kuriuose universitetuose.Dabar laipsnių taip pat yra. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.