Keystone logo

1 Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Psichikos sveikatos priežiūra Psichologija Sporto Psichologija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Sveikatos priežiūra
  • Psichikos sveikatos priežiūra
  • Psichologija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Psichikos sveikatos priežiūra Psichologija Sporto Psichologija

Sporto psichologijos sritis yra susijusi su psichinių, emocinių ir fizinių sportinės veiklos aspektų supratimu ir gerinimu, kartu skatinant bendrą sportininkų ir visų, dalyvaujančių sportinėje veikloje, gerovę.

Sporto psichologijos laipsniai paprastai prasideda nuo pagrindinių bendrosios psichologijos kursų. Gilindamiesi į temą, tyrinėsite tokias specializuotas sritis, kaip veiklos gerinimas, streso valdymas, motorinis mokymasis ir traumų reabilitacija.

Turint sporto psichologijos laipsnį, yra keletas karjeros galimybių. Kaip sporto psichologas, būsite pasirengę teikti psichinių įgūdžių lavinimo ir konsultavimo paslaugas sportininkams, komandoms ir treneriams. Jei esate labiau linkęs į mankštą ir sveikatingumą, galite tapti konsultantu, kuris kuria ir įgyvendina fizinio aktyvumo skatinimo programas. Tai taip pat gali būti žingsnis siekiant įgyti aukštesnius psichologijos, pratybų mokslo ar kitų susijusių sričių laipsnius ir atverti duris dar daugiau karjeros galimybių.

Turėdami sporto psichologijos laipsnį, galite daryti teigiamą įtaką sportininkų gyvenimui, padėti jiems išnaudoti visą savo potencialą tiek aikštėje, tiek už jos ribų.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.