Keystone logo

125 Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Statistika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Ekonomikos studijos
  • Statistika
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (125)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Statistika

Baigę bakalauro laipsnį, daugelis studentų yra suinteresuoti žengti kitą žingsnį. Meistras yra magistrantūros programa, kuri paprastai trunka nuo vienerių iki trejų metų. Kursinis darbas yra labiau orientuotas į karjeros srities aspektą, leidžiantį žmonėms specializuotis savo profesijoje.

Kas yra statistikos magistras? Šio laipsnio dėmesys paprastai suteikia gilų ir platų teorinį statistikos supratimą, tačiau akcentuoja praktines taikymo sritis. Šiuolaikinėje visuomenėje matematinius mokslus galima pritaikyti įvairiais būdais, ir toliau vystosi naujos sritys. Tokios programos studentai gali studijuoti duomenų rinkimo metodus, rizikos apskaičiavimus, aplinkos ir erdvinę statistiką, algoritmines programas ir matematines teorijas bei metodikas.

Asmenys, turintys išsilavinimą, yra aprūpintos žiniomis ir patirtimi, kad galėtų sėkmingai dirbti keliose karjeros srityse tarptautinėje darbo rinkoje. Jie taip pat gali užsiregistruoti doktorantūroje. programa, kuri atveria duris profesijai švietimo ir mokslinių tyrimų srityje.

Magistro laipsnio kaina labai skiriasi dėl daugybės programų. Kai kurioms institucijoms reikalingi mokslinių tyrimų projektai, tezės ar stažuotės, turinčios įtakos kurso trukmei. Universiteto vieta taip pat turi įtakos išlaidoms. Mokesčiai, mokymosi grafikai ir dalyvavimo išlaidos skiriasi.

Profesijos, kurioms reikalingi statistikos specialistai, yra pernelyg daug, kad būtų įmanoma įtraukti į sąrašą dėl plačiai paplitusio šio įgūdžio poreikio, tačiau sritys apima medicininę, draudimo, finansinę, politinę ir pramoninę veiklą, kad būtų galima paminėti keletą. Absolventai gali padėti įmonėms priimti techninius sprendimų priėmimo procesus, teikti statistines žinias įmonių veiklai ar įvertinti galimus sukčiavimo atvejus. Bankai, rinkos tyrimų įmonės ir farmacijos įmonės aktyviai įdarbina statistikus, o daugelis studentų yra samdomi profesinėse srityse prieš baigdami studijas.

Universitetai visame pasaulyje siūlo statistikos magistro laipsnius, ir jie dažnai yra prieinami internete tiems, kurie negali persikelti ar koreguoti kasdienes užduotis, kad galėtų lankyti visą klasę. Norėdami surasti įstaigą, kuri tenkina jūsų ugdymosi poreikius, ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.