Keystone logo

34 Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Statybos Inžinerija 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Inžinerijos studijos
 • Statybos Inžinerija
Studijų sritys
 • Inžinerijos studijos (34)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Statybos Inžinerija

  Statybos inžinerija yra įdomi sritis, sujungianti civilinės inžinerijos, konstrukcijų inžinerijos ir statybos valdymo principus. Ji apima visą statybos projekto gyvavimo ciklą nuo jo pradžios iki pabaigos.

  Studentai, siekiantys statybos inžinerijos laipsnį, bus pasinerti į išsamią mokymo programą, kurioje gilinamasi į įvairius statybos projektų aspektus. Jie įgis vertingų žinių tokiose srityse kaip konstrukcijų analizė ir projektavimas, geotechninė inžinerija, projektų valdymas ir statybos įstatymai bei reglamentai.

  Absolventai gali siekti statybos inžinieriaus karjeros, atsakingo už statybos projektų projektavimą ir priežiūrą, siekiant užtikrinti, kad jie būtų užbaigti saugiai, laiku ir neviršijant biudžeto. Jie taip pat gali tyrinėti projektų vadovų vaidmenis, tvarkydami planavimą, planavimą, biudžeto sudarymą ir statybos projektų vykdymą. Kiti gali susirasti darbą sąmatininkais, geotechnikos inžinieriais ar statybos inžinieriais.

  Toliau plėtojant ir plečiant savo pastatytą aplinką, šios srities profesionalai vaidins lemiamą vaidmenį kuriant tvarią ir efektyvią ateitį kiekvienam.

  Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.