Keystone logo

87 Magistro studijos Programos į Statybų konstrukcijų studijos Statybos projektų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Statybų konstrukcijų studijos
 • Statybos projektų vadyba
Studijų sritys
 • Statybų konstrukcijų studijos (87)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Statybų konstrukcijų studijos Statybos projektų vadyba

  Master 'ai laipsnis gali būti perėjimas studentas daro gauti terminalo išsilavinimą, arba ji gali būti paskutinis žingsnis į akademinės karjeros po bakalauro studijų. Šie kursai yra linkę imtis kažkur tarp vieno iki šešių metų, dažniausiai dviejų iki keturių.

  Kas yra statybos projekto vadybos magistras? Šie laipsniai paprastai nukreipta į asmenų, kurie nori tęsti karjerą kaip statybos vadovas, ir kaip toks, dažnai būna daug teorinio ir praktinio kursinių mišinį. klasės pavyzdys galėtų būti rizikos valdymą, nekilnojamojo turto, finansų valdymo, tvaraus dizaino ir projektų valdymas praktikumo kursus. Dėl profesinio pobūdžio daugelis iš šių programų, studentai taip pat gali rasti jų klasiokai sugeba pateikti patirtinės žinios, kurios gali būti įgyvendinta nedelsiant po baigimo turtus.

  Organizaciniai gebėjimai eteriniai naują valdytoją "sėkmė dažnai galąsti per meistras žinoma", programą.Žinios apie finansų ir dizainas taip pat gali padėti esamą statybos specialistai racionalizuoti savo verslą ir prisidėti prie jų organizacijų sėkmės.

  Iš programos kaina yra svarbus rūpestis svarstant savo galimybes. patvirtinti gaunate labiausiai tikslią mokslą skaičių susisiekti su savo pasirinktus mokyklas tiesiogiai.

  Iš statybvietėse ir projektų valdymas dažnai apima daug sudėtingų problemų. Dėl didelių pastangų, šie muitai paprastai padalinta tarp kelių valdymo specialistų. Rizikos valdytojai, pavyzdžiui, gali dirbti plėtoti saugos protokolus, darbuotojų politikos ir draudimo schemas, siekiant sumažinti nuostolius potencialą ir sumažinti savo neįtikėtiną įvykį. Kaip iš statybos projektų valdymo magistro programos absolventas taip pat gali rasti darbą, kaip konsultantas, padedantis investuotojams ar jų grupės nustatyti įvairių statybinių pastangų galimybes per duomenų orientuota požiūrį ir žinias finansų rinkų.

  Tolesnis išsilavinimą galėtų būti raktas, padėsiantis Jūsų statybos patirties potencialą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.