Keystone logo

15 Magistro studijos Programos į Pedagogika Mokymas STEM švietimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Pedagogika
  • Mokymas
  • STEM švietimo studijos
Studijų sritys
  • Pedagogika (15)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Pedagogika Mokymas STEM švietimo studijos

Kas yra STEM švietimas?
STEM švietimas yra terminas, naudojamas apibūdinti mokymo programą, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos dalykams. STEM ugdymo tikslas – parengti mokinius darbams augančiose mokslo ir technologijų srityse. Tikimasi, kad šių sričių specialistų paklausa didės greičiau nei kitų profesijų. STEM švietimas gali padėti mokiniams išsiugdyti įgūdžius, kurių jiems reikia norint sėkmingai dirbti šiose profesijose.

Kodėl STEM Education studijos yra svarbios?
Yra daug priežasčių, kodėl STEM išsilavinimas yra svarbus. Pirma, kaip minėta pirmiau, didėja darbuotojų, turinčių mokslo ir technologijų įgūdžių, poreikis, o tai reiškia, kad taip pat reikia pedagogų, galinčių paruošti studentus STEM karjerai. Antra, STEM mokymas gali padėti mokiniams išmokti kritiškai mąstyti ir spręsti problemas. Tai svarbus įgūdis bet kurioje srityje, tačiau jis ypač svarbus mokslo ir technologijų srityse. Mokiniai, gebantys kritiškai mąstyti ir spręsti problemas, bus geriau pasirengę ateities mokymuisi – gamtos mokslų ir technologijų ar kitų dalykų. Trečia, STEM švietimas gali padėti mokiniams ugdyti meilę mokymuisi. STEM dalykai yra žavūs ir gali būti labai naudinga studijuoti. Kai mokiniai mėgsta mokytis, jiems didesnė tikimybė, kad jų karjera bus sėkminga.

Ką studijuosiu STEM Education studijų metu?
Kursai, kuriuos lankote per STEM išsilavinimą, skirsis priklausomai nuo jūsų pasirinktos programos. Tačiau daugumoje programų reikės lankyti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos kursus. Taip pat gali tekti lankyti kitų dalykų, pavyzdžiui, mokymo, pedagogikos, švietimo administravimo ir kitų dalykų, susijusių su švietimo karjera, kursus.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.