Keystone logo

67 Magistro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Strateginė rinkodara 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Rinkodaros studijos
  • Rinkodara
  • Strateginė rinkodara
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (67)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Strateginė rinkodara

Pelningiausi strateginio marketingo magistras yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori padidinti savo akademinius kredencialus, pasiruošti įvežimo vaidmenį rinkodaros, arba tęsiant savo rinkodaros karjerą į kitą lygį. Studentai užsidirbti į strateginį rinkodaros laipsnį išmokti atpažinti ir įvertinti sprendimus, organizacijos susiduria nustatant savo padėtį rinkoje ir sutelkti dėmesį į priemones ir metodus, reikalingus įgyvendinti esamą rinkodaros strategiją.

Kas yra strateginio marketingo magistras? Šioje programoje, dėmesys skiriamas dabartinių akademinių tendencijas rinkodaros ir svarbiausių strateginių klausimų, vadovai susiduria kasdien. Pastovus vystymas kritinio mąstymo ir analizės įgyjama atlikti patikimus strateginius rinkodaros sprendimus valdymo lygiais.

Kursai yra naudinga tiems, kurie nori padidinti savo karjerą ir mokytis aukštesnio lygio išsilavinimą. Kursai gali skirtis, tačiau daugiausia dėmesio skirti marketingo komunikacijos, etikos, ir sprendimų priėmimo.Pagrindiniai kursai taip pat strateginio valdymo, eksporto rinkodaros ir pardavimo metodai.

Institucijų visame pasaulyje ir visoje šalyje turi skirtingas sąnaudas jų kursus. Visi, kas domisi užsidirbti laipsnį, turėtų kreiptis konkrečias institucijas apie savo kurso mokesčius ir registracijos kaštus.

Baigęs programą ir uždirbti savo magistro 's laipsnį, asmenys gali rasti darbą įvairiausių karjeros. Viena iš tokių sričių yra produktas valdymas. Baigiu taip pat gali veikti kaip rinkodaros direktorius. Šioje pozicijoje, asmenys yra atsakingi už apibrėžiantis, gaminant ir vykdant rinkodaros strategijas, ryšių ir viešųjų ryšių veiklą. Absolventai taip pat gali veikti kaip rinkos tyrimų vadovų, kur jie yra atsakingi už planavimo, koordinavimo ir administravimo rinkos tyrimų projektus dėl naujų gaminių bandymai ir įvertinant klientų pageidavimus.

Suinteresuoti studentai turėtų pradėti vartoti keletą būtinų tolesnių žingsnių siekiant pažangios laipsnį marketingo strategijos. Mūsų platus duomenų bazė yra puiki vieta studentams pradėti, tiek išsilavinęs ir geografiškai tyrinėti savo galimybes. Nėra jokios priežasties, kad jūsų išsilavinimas atidėtas ilgiau. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.