Keystone logo

12 Magistro studijos Programos į Pedagogika Suaugusiųjų švietimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Pedagogika
 • Suaugusiųjų švietimo studijos
Studijų sritys
 • Pedagogika (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Pedagogika Suaugusiųjų švietimo studijos

  Studentai, norintys studijuoti po bakalauro laipsnio, gali užsiregistruoti magistrantūros studijų programoje. Magistro programos tikslas - suteikti studentui aukštąjį išsilavinimą iš ekspertų ir mokslininkų, taip įgyti studijų sritis.

  Kas yra suaugusiųjų švietimo magistras? Ši programa paprastai apima didelę suaugusiųjų švietimo sritį visais lygmenimis. Klasės darbai, seminarai, paskaitos, tyrimai ir lauko tyrimai gali būti naudojami studentų žinioms apie mokymosi įstaigas ir skirtingus suaugusiųjų mokymosi įgūdžius. Šio magistro kvalifikaciniai laipsniai gali apimti raštingumą, bendruomenės plėtrą, pramonės mokymą ir plėtrą. Mokymosi aplinkos ir institucijų vertinimas, siekiant jas tobulinti, dažnai yra šios programos sudedamoji dalis.

  Tarp labiausiai vertingų šios programos privalumų yra kritinio mąstymo įgūdžių ugdymas visose gyvenimo srityse. Profesinėje karjeroje absolventai dažnai įgijo tarpasmeninių įgūdžių ir gali kurti žinias kuriant operatyvias mokymo programas, kurios abu suteikia daugiau galimybių įsidarbinti ir padidina atlyginimus.

  Šios programos kaina priklauso nuo daugybės veiksnių: kur yra programa, ar ji yra internetinė, ar plytų ir skiedinio įstaiga, ir kiek yra finansinės pagalbos. Studentai turėtų palyginti ir kontrastuoti visų pasirinkčių privalumus ir trūkumus.

  Suaugusiųjų švietimo magistrantūros absolventai dažnai yra paklausūs įvairiuose švietimo karjeros etapuose. Mokymo, mokytojų, administratorių ir vadovų pareigos dažniausiai reikalingos beveik visose pasaulio šalyse. Taip pat yra galimybė dirbti dėstytoju ar mokytoju įmonėms, kai svarbu suteikti darbuotojams svarbią informaciją. Suaugusiųjų mokymas visose mokymosi srityse taip pat yra turtingas absolventų sritis.

  Suaugusiųjų švietimo magistras yra populiarus dalykas, kurį gali pasiūlyti daugelis universitetų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.