Keystone logo

27 Magistro studijos Programos į Profesinės studijos Sveikatos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Profesinės studijos
 • Sveikatos studijos
Studijų sritys
 • Profesinės studijos (27)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Profesinės studijos Sveikatos studijos

  Baigęs savo bakalauro laipsnį, studentai gali stoti į profesinio meistriškumo programą tęsti savo karjeros tikslų. Ši studijų kelias sukurta siekiant pasiūlyti tiek griežtą išsilavinimą ir vertingą darbo patirtį studentas 's pasirinkimas srityje.

  Kas yra magistras Profesionalus sveikatos studijų? Šis laipsnis rengia studentus profesijų sveikatos srityje. Kaip, pavyzdžiui, platus kursinių paprastai įskaičiuotos į mokymo programas, iš klasių, mitybos ir fizinio aktyvumo fiziologija ir psichinę sveikatą. Vartojant kartu, kursai padėtų sukurti suprasti kiekvieno studento, kurią jie vėliau galėtų taikyti praktinėse situacijose dirbant darbo ar stažuotės įvairių su sveikata susijusių organizacijų pagrindu. Stažuočių sveikatos specialistams suteikia studentams galimybę atrasti savo nišą per lauką ir netgi tinklas po baigimo karjeros galimybes.

  Galbūt didžiausias privalumas pradėdami vartoti šį laipsnį yra labai naudingas poveikis kitiems "gyvena ji daro tai įmanoma. Su žiniomis ir patirtimi, įgyta per šį tyrimą keliu, studentai gali eiti turėti realų poveikį sveikatai ir gyvenimo kokybei, jų klientų ar pacientų.

  Kiekviena mokykla, siūlanti magistras Profesionalus sveikatos studijų turės skirtingus išlaidas, susijusias su priėmimo ir registracijos. Plačiau apie programą 's savikaina gali būti nustatoma tiesiogiai susisiekę su Priėmimo skyrių.

  Profesionalus magistras sveikatos studijų gali tarnauti kaip tramplino į platų įvairių karjeros. Vienas iš labiausiai paplitusių prašymus šio laipsnio yra profesinės sveikatos karjeros. Absolventai gali ieškoti darbo, kaip konsultantų žmogiškųjų išteklių departamentai, padedant užtikrinti, kad bendrovės ir firmos ieško po gerovei savo darbuotojams kiek įmanoma.Studentai taip pat gali tęsti darbą, sveikatos rizikos auditorių rasti ir sumažinti nesveiko darbo vietoje įpročius. Absolventai, kurie nusprendžia jie nori praktikuoti vaistą gali turėti tvirtą pagrindą žinių vietoje jų medicinos mokyklos mokymo.

  Studentai, kuriems magistras Profesionalus sveikatos studijų skamba gerai tinka yra skatinamos taikyti. Mūsų duomenų bazė programų gali padėti jums rasti mokyklą, kuri geriausiai atitiktų tiek savo tvarkaraštį ir savo karjeros tikslų. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.