Keystone logo

53 Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Svetingumo studijos Svetingumo vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Turizmas ir svetingumas
  • Svetingumo studijos
  • Svetingumo vadyba
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (53)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Svetingumo studijos Svetingumo vadyba

Norėdami išlikti konkurencingi šiandieninėje perkrautas darbo rinkoje, daugelis pasirinkti baigti magistro studijų programą. Paprastai baigtas vienerius ar dvejus metus, šis laipsnis suteikia absolventams tapti valdžios institucijos savo srityje, suteikiant jiems specifinių žinių jiems reikia iš anksto į aukštesnį lygį.

Kas yra svetingumo vadybos magistras? Už šios programos idėja yra išmokyti absolventų, ką jiems reikia žinoti, norint turėti vadovaujančias pareigas turizmo ir svetingumo industrijos. Tai gali apimti konkrečių įgūdžių, pavyzdžiui, rinkodara, operacijų, finansų planavimo, žmogiškųjų išteklių ir verslo plėtrai, taip pat bendrąsias kompetencijas, pavyzdžiui, vadovavimo, organizavimo, problemų sprendimo ir projektų valdymas. Kursinių dažnai apima klasių turizmo ir svetingumo sektoriaus ir jo plėtrai.

Stiprus vadovavimo ir valdymo įgūdžius yra naudingas daugeliu karjeros, taip pat kasdieniame gyvenime, kuris yra dalis to, ką daro šį magistro laipsnį, kad patraukli.Absolventai taip pat palikti tvirtą supratimą apie turizmo pramonės ir kaip tai paveikia įvairius visuomenėje.

A magistro laipsnį svetingumo valdymo išlaidos gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą ir iš šalies į šalį. Kaina taip pat priklauso nuo programos, kuri yra, kodėl ji yra patartina kreiptis į Priėmimo buveinė pasirinktą ugdymo įstaigoje miesto studijų kainą ir įmokų trukmę.

Vienas iš didžiausių privalumų renkantis uždirbti magistro svetingumo vadybos tai, kad ji gali atverti labai daug durų karjeros galimybes baigus. Iš pramonės įvairovė reiškia, absolventai gali dirbti kruizinių sektoriaus, viešbučių sektoriuje, veiklą / išvykų sektoriuje ar net į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Keletas konkrečių pavyzdžių pareigybių pavadinimus yra viešbučio vadybininkas, Autopilotas direktorius, Operations Manager, verslo plėtros vadovas ir konsultantas.

Yra galimybių visame pasaulyje, kurie leidžia jums mokytis klasėje ar net internete, todėl labai svarbu rasti variantą, kuris jums tinka. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.