Keystone logo

28 Magistro studijos Programos į Bendrosios studijos Tiksliųjų mokslų studijos Taikomųjų mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Bendrosios studijos
  • Tiksliųjų mokslų studijos
  • Taikomųjų mokslų studijos
Studijų sritys
  • Bendrosios studijos (28)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Bendrosios studijos Tiksliųjų mokslų studijos Taikomųjų mokslų studijos

Magistro laipsnis bet kurioje srityje yra įdomus dalykas, nes jis žymi augimą akademinėse ir karjeros srityse. Magistro laipsniai yra išsilavinę, reikalaujantys ankstesnio išsilavinimo ir patirties konkrečiose srityse, ir yra skirtos padėti specialistams glaudžiau bendradarbiauti su pasirinktomis sritimis.

Galite rasti sau klausimą "Kas yra taikomųjų mokslų magistras?" Tai programa, kuri dirba su profesionalais, kurie kuria karjerą, apimančią mokslo disciplinas, įskaitant inžinerijos ir technologijų sritis. Šiose programose paprastai daugiausia dėmesio skiriama dviem ar daugiau mokslo sričių, o kursų kūrimas gali būti grindžiamas praktinėmis taikymo sritimis ir išvadomis. Fakultetas šiose programose apima disciplinas, dažnai su keliais leidiniais skirtingose ​​patys dėmesio srityse.

Šioje studijų pakopoje studentai gali sužinoti praktinio eksperimento projektavimo, laboratorinių dokumentų tvarkymo ir laiko valdymo įgūdžių, kurie padės jiems tobulėti savo srityje. Kadangi taikomosios mokslų laipsniai yra naudojami keliose pramonės šakose, sugebėjimas pritaikyti kiekvieno studento drausmės akcentą užtikrina, kad jie bus išmokomi kuo tinkamiausiais būdais.

Šio lygio programos dažniausiai užtrunka dvejus ar trejus metus, kai daugumoje dieninių studentų reikia užbaigti. Programos kaina labai skiriasi nuo vienos mokyklos į kitą ir iš vienos šalies į kitą, taigi svarbu ištirti kiekvienos mokyklos mokymą.

Taikomųjų mokslų absolventai dažnai ieškoma kaip laboratorijos specialistai iš daugelio kompanijų visame pasaulyje. Slaugytojų specialistai, turintys papildomus laipsnius taikomosios mokslų srityje, taip pat gali būti labai paklausūs. Taikomųjų mokslų laipsnio turėtojai gali netgi sugebėti rasti darbą kokybės kontrolės programų atitikties specialistais. Jų platų mokslinių žinių spektras ir jų pritaikymas realioms inžinerinėms problemoms gali paruošti juos tokioms detaliai orientuotoms techninėms pozicijoms.

Dauguma universitetų, siūlančių platų mokslo laipsnių programas, siūlo taikomąjį mokslinį laipsnį. Šiandienos vietoje raskite tvirtą internetinę programą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.