Keystone logo

30 Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Chemija Taikomoji chemija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gamtos mokslai
  • Chemija
  • Taikomoji chemija
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (30)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Chemija Taikomoji chemija

Tiems, vykdančio aukštojo mokslo, magistro laipsnis yra dažnai Kitas žingsnis baigusi bakalauro 's laipsnį. Tai tipo programa trunka nuo vienos iki trijų metų baigti, o tai leidžia studentams įgyti didesnį supratimą apie jų pasirinkto dalyko srityje.

Bet būtent tai, ko yra taikomosios chemijos magistro? Šis laukas yra susijusi su mokslo tyrimo kompozicijos, savybių ir elgesio reikalas, medžiagų ir medžiagų. Taikomosios chemijos studentų gali apimti dalykus, pavyzdžiui, organinės, neorganinės, analizės, elektros, ir makromolekulių chemijos. Nors dauguma programų suteikti studentams tvirtą teorinį pagrindą, pagrindinis dėmesys analitinės chemijos yra realaus pasaulio paraiškas. Kai kurios programos turi didelį laboratorinį komponentą, reikalauti, kad studentai parašyti disertaciją arba leisti realaus pasaulio mokslinių tyrimų galimybes.

Daug privalumų, gali būti gaunami iš Pelningiausi Chemija magistro laipsnį.Daugelis studentų mano, kad jie galėtų pagerinti savo mokslinius įgūdžius, pavyzdžiui, analizės, mokslinių tyrimų, duomenų rinkimo ir problemų sprendimo. Be to, magistro laipsnis gali suteikti tvirtą žinių bazę, kuri gali būti naudinga ateityje karjerą.

Studentai, kurie svarsto Taikomoji chemija laipsnį turėtų žinoti, kad programa sąnaudos gali skirtis iš vienos institucijos į kitą. Mokslą, medžiagų kainos, o mokesčiai priklauso nuo įvairių veiksnių.

Magistro Taikomosios chemijos gali suteikti studentams su daugeliu potencialių galimybių įsidarbinti. Jie gali eiti dirbti į farmacijos, medicinos, išteklių gavybos, technologinių arba gamybos pramonėje. Daugelis absolventų pasirenka prisijungti tyrimų laboratorijose vyriausybinių agentūrų, universitetų, arba privačių organizacijų. Kai kurie taip pat gali pasirinkti tęsti mokslus, užsidirbti daktaro ir darbo per mokslo.

Jei jus domina sužinoti daugiau apie chemija magistro laipsnį, leiskite mums padėti.Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.