Keystone logo

52 Magistro studijos Programos į Menų studijos Vaizduojamasis menas Taikomosios dailės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Menų studijos
  • Vaizduojamasis menas
  • Taikomosios dailės studijos
Studijų sritys
  • Menų studijos (52)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Menų studijos Vaizduojamasis menas Taikomosios dailės studijos

Daugelį kolegijų absolventų, magistro 's laipsnis yra kitas logiškas žingsnis. Studentai gali pasirinkti siekti aukštojo mokslo platų disciplinų, suteikiant jiems specializuotų profesijų.

&nbsp

Vienas programos dėmesys, kad meistras 's studentai gali pasirinkti yra dailės studijas. Kas yra dailės studijų magistras? Ši studijų kelias pristato studentams Dailės techniką ir teoriją, visi rengiant juos karjeros kaip menininkų tikslu. Kursinių gali būti gana įvairi. Pavyzdžiui, studentas, daugiausia dėmesio skiriant pav tapybos gali imtis anatomija klasę geriau suvokti žmogaus formą. Tokiu būdu, studentai yra veikiami įvairiausių dalykų, kurie yra skirti skatinti kūrybiškumą ir stiprinti techninę meno įgūdžių.

&nbsp

Pagrindinis privalumas siekti magistro 's laipsnį Dailės studijų, kad atveria šis tyrimas kelias iki karjeros kelią trokštantis menininkų.Galimybę studentai turi tęsti savo meninį ugdymą gali padaryti didžiulį skirtumą, atsižvelgiant į jų poveikį kitų menininkų ir plėtros savo meno stilius.

&nbsp

Yra daug programų pasaulyje, kurios siūlo į vaizduojamųjų menų studijų magistras, o stojančiųjų sąnaudos skiriasi priklausomai nuo daugelio veiksnių. Tiems, kurie domisi, informacija apie tam tikros programos 's išlaidos gali būti nustatyta, susisiekę su mokyklos ' s Priėmimo skyrių.

&nbsp

Ši magistro 's laipsnis gali išversti į keletą skirtingų karjerą. Absolventai dažnai eiti tapti profesionalių menininkų iš įvairių disciplinų. Tai kyla iš esmės dėl to, kad dauguma programų mokymo leidžia studentams specializuotis meno terpėje, pavyzdžiui, dažų ar molio, o ne jas apriboti šioje terpėje. Studentai nuolat skatinami studijuoti vizualinį meną įvairiomis formomis ir multimedijos menas klestėjo kaip rezultatas.Daug tokiu pačiu būdu, absolventai galės pareikšti savo kūrybiškumą ir meninius foną bet profesinių sričių.

&nbsp

Dailėje studijų magistras tikrai yra verta kitas žingsnis po bakalauro išsilavinimą. Jei tikimės, kad dirbti į vaizduojamąjį meną karjerą, yra daug programų visame pasaulyje, iš kurių rinktis. Mūsų paieškos duomenų bazė gali padėti jums pradėti. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.