Keystone logo

16 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Etika Taikomosios etikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Etika
  • Taikomosios etikos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Etika Taikomosios etikos studijos

Tiems studentams, siekiantiems tęsti mokslus tam tikroje srityje baigęs koledžą, meistras 's laipsnis gali būti naudinga Kitas žingsnis. Šis laipsnis suteikia aukštesnio lygio žinias į studento 's pasirinktoje srityje, sudarant sąlygas bet karjeros skaičių kelią.

&nbsp

Kas yra Taikomosios etikos Meistras? Tai yra vienas iš daugelio kelių studijų magistro 's studentas gali reikšti. Taikomoji etika yra disciplina, kad filialams iš humanitarinių ir etikos, tačiau gali būti imtasi įvairių krypčių skaičių. Dėl šios priežasties, kiekvienas taikomųjų etikos programa yra unikali. Kai dėmesys taikomųjų etikos per teisės kontekste, o kiti užsiima konkrečiai su bioetika, spręsti sudėtingus klausimus, kaip į bioinžinerijos etika. Bet kuriuo atveju, taikomieji etika paprastai apima įvairiapusę programą, nuo kursų politinės filosofijos etikos teorija.Mokiniai yra skatinami grumtis su laiku etikos dilemas ir išmokti pasisako už tam tikrą pusėje argumentas.

&nbsp

Pagrindinis privalumas atsižvelgiant į taikomosios etikos Master yra kritinio mąstymo įgūdžius mokymo skatina. Studentai susiduria su sudėtinga, skatinti klasėje aplinką programos trukmę ir jie mokosi daug vertingų ir perleidžiami ryšių ir tyrimų įgūdžius. Šis patirties, gali būti gana naudingas įvairiuose srityse.

&nbsp

Kadangi kiekviena programa siūlo meistras 's laipsnį taikomosios etikos skiriasi, yra pritrūko taisyklė nykščio, kiek programos kainuos. Registracija ir priėmimas sąnaudos skiriasi nuo mokyklos į mokyklą. Dėl tikslesnės informacijos, kreipkitės į Priėmimo įstaigą apie kiekvieną programą.

&nbsp

Kalbant apie galimą karjeros, Taikomosios etikos Meistras yra labai naudinga laipsnį.Įgūdžiai ir patirtis ji suteikia studentams surinko po šiandien 's darbo rinkoje. Priklausomai nuo konkrečios programos dėmesio, absolventai gali eiti siekti karjeros bioetikoje, politikos ir teisės. Šios profesijos yra ypač apdovanoti iš etikos požiūriu, nes absolventai gali pasisako už teigiamų pokyčių dėl didelio masto ir turi realų poveikį.

&nbsp

Jei taikomi etikos skamba kaip ji gali būti studijų jums kelias, pradėti savo mokyklą ieškoti šiandien. Mūsų duomenų bazė programas visame pasaulyje turės visą informaciją jums reikia norint pradėti. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.