Keystone logo

9 Magistro studijos Programos į Pedagogika Švietimo tyrimų studijos Tarpdisciplininės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Pedagogika
  • Švietimo tyrimų studijos
  • Tarpdisciplininės studijos
Studijų sritys
  • Pedagogika (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Pedagogika Švietimo tyrimų studijos Tarpdisciplininės studijos

Magistro laipsnis yra magistro laipsnis, įgytas tik tada, kai asmuo baigė bakalauro studijas. Magistrantūros programos paprastai užtruks dvejiems metams, be ketverių ar daugiau metų, kurių reikia, norint baigti bakalauro studijų programą.

Kas yra tarpdisciplininių studijų magistras? Šios srities magistro tikslas - paruošti asmenis tapti lyderiais ir specialistais, kurie daugiausia dėmesio skiria migrantų ir pabėgėlių gyvenimo gerinimui visame pasaulyje. Šioje programoje siūlomi kursai gali būti moksleivių mokymai apie daugybę šių žmonių grupių iššūkių ir pasiruošti jiems imtis greitos ir profesionalios elgesio sprendžiant pasaulines krizes.

Asmenys, kurie sėkmingai baigė šią programą, gali patirti didelę naudą, įskaitant, bet neapsiribojant gebėjimu pagrįsti, veikti su gailesne ir apsvarstyti savo poreikius. Stiprūs motyvavimo gebėjimai yra vertingi daugumoje karjeros sričių, o užuojauta ir altruizmas gali padėti sustiprinti visas savo gyvenimo sritis.

Šios konkrečios programos kainos skiriasi ir priklauso nuo kelių veiksnių. Galutinę kainą gali turėti studijų trukmė, universiteto vieta ir ar kursai dažniausiai teikiami internetu arba neprisijungus.

Šios programos absolventai gali siekti daug įdomių karjeros galimybių. Asmenys, turintys mokslo laipsnį šioje srityje, dažniausiai naudojasi tokia klestinčia karjera kaip vietos, valstybės ir nacionalinių vyriausybės agentūrų politikos formuotojai; pritaria visuomenei ir mažiau pasisekantiems; filantropai ir socialiniai darbuotojai. Daugelis gali rasti darbo vietų vyriausybės agentūrose, ne pelno organizacijose ir labdaros fonduose. Tačiau dėl įgūdžių, kurių absolventai paprastai turi, galimybės kitose srityse gali pasirodyti taip pat.

Daugelis universitetų siūlo tarpdisciplininių studijų laipsnį, tačiau kai jie mokosi, galiausiai priklauso nuo jų buvimo vietos ir tvarkaraščio. Online kursai suteikia lankstumą, kuris yra patogus daugeliui. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.