Keystone logo

12 Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Apskaita Tarptautinė apskaita 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Ekonomikos studijos
  • Apskaita
  • Tarptautinė apskaita
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Apskaita Tarptautinė apskaita

Mokslo magistras yra laipsnis, kuris gali būti gautas po bakalauro programos užbaigimo susijusioje srityje. Nors magistras gali imtis papildomų dvejus metus mokyklą uždirbti, ji gali padėti gauti absolventus, kaip savo srities ekspertais ir gali sukelti profesines galimybes, kurios padeda mokslininkai iš anksto savo karjerą.

Kas yra Tarptautinės apskaitos magistro? Ši mokslo programa suteikia studentams pažangios išsilavinimą finansų, ekonomikos, apskaitos ir iš pasaulinės perspektyvos. Mokiniai yra skatinami mokytis ir požiūris problemų su tarptautine dėmesio ir kurti naujoviškus sprendimus iššūkius pasaulinių kompanijų gali susidurti. Mokslininkai šioje programoje gali imtis klases įmonių finansų valdymo, iždo rizikos valdymo, pasaulinių apskaitos klausimais, strateginės veiklos valdymo ir valdymo finansų rinkose.Dauguma Magistrantūros programos taip pat reikalauti, kad studentai užbaigti mokslinių tyrimų projektą arba parašyta disertacija, kuri rodo meistriškumą savo tema užbaigti savo programą.

Pelningiausi mokslų magistras yra rodiklis, kad absolventai turi atsidavimas ir ištikimybė turi sunkiai dirbti ir studijuoti dvejus metus ar daugiau, kad pasiektų savo tikslus. Tai gali padėti parodyti potencialiems darbdaviams, ką turtą absolventai gali būti darbo vietoje.

Magistrantūros programos gali kainuoti skirtingai, priklausomai nuo kolegijoje ar universitete, taip pat, kaip ilgai jis trunka studentus užpildyti reikiamą užsiėmimuose. Studentai gali būti suteikta galimybė kreiptis dėl finansinės pagalbos, arba stipendijas, siekiant padėti kompensuoti savo magistro laipsnį išlaidas.

Absolventų, kurie uždirba tarptautinių apskaitos magistro gali dirbti tradicinėse finansų vaidmenis, pavyzdžiui, apskaitininkai, auditoriai ir mokesčių vadovams.Tačiau taip pat yra daugiau įvairių pozicijų laisvų tarptautinius apskaitos absolventų, pavyzdžiui, rizikos valdymo, viešojo ir privataus sektoriaus finansų, investicijų analizę, prekių prekybos ir komercinės bankininkystės. Kadangi šis laipsnis turi tarptautinį dėmesį, absolventų įgūdžių ir žinių, reikalingų dirbti finansų pasauliniu mastu.

Daugelis mokyklų siūlo internete ir ne visą darbo dieną mokyklinio galimybes, kad tie, kurie gyvena atokiose vietovėse, galėtų tęsti savo išsilavinimą. Norėdami pradėti uždirbti savo magistro laipsnį tarptautinės apskaitos šiandien, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.