Keystone logo

61 Magistro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Tarptautinė rinkodara 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Rinkodaros studijos
  • Rinkodara
  • Tarptautinė rinkodara
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (61)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Tarptautinė rinkodara

Visiškai supranta šiandien 's globalizuotoje ekonomikoje, Tarptautinės Rinkodaros sugeba bendrauti pagrindinė informacija apie vertingus produktus ir paslaugas plačiajai auditorijai, kuri apima ne tik tradicines rinkos demografinius, bet geografines ir politines sienas, taip pat. Absolventai magistrantūros Tarptautinių rinkodaros programas sudaro įvairios įgūdžių rinkinį todėl tada labai konkurencingas kandidatus darbo vietų vykdomosios valdymo ar administravimo svarbą viršų Tarptautinių prekybos įmonėms, konsultacinių ar tarptautinių korporacijų ir organizacijų. Fundacyjny rinkodaros kursai vartotojų elgseną, prekės ženklo, organizacijos valdymo, ir psichologijos, be kita ko, yra kartu su specializuotų įgūdžių mokymo kultūrų tarpusavio supratimo ir bendravimo.
Meistras Tarptautinių rinkodaros studijų programos yra siūlomi verslo mokyklų visame pasaulyje, Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje, Norvegijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Švedijoje, JAV ir dar daugiau.Dauguma universitetų ir verslo mokyklų reikalauja, kad pareiškėjai iki A Tarptautinis marketingas programos magistrantūros turėti bakalauro laipsnį, pageidautina susijusia tema. Meistras Tarptautinių rinkodaros studijų programos paprastai trunka dvejus metus, nors tai gali skirtis priklausomai nuo studijų formos ir pasirenkamuosius kursus pasirinkote.
Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip galite žengti kitą žingsnį link karjeros pasaulio verslo ir rinkodaros, tiesiog slinkite žemyn ir paspauskite, norėdami sužinoti daugiau apie pristatomos magistrantūros Tarptautinių rinkodaros programas šiandien!